(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

НЕ пропустіть подію МІЖНАРОДНОГО МАСШТАБУ!

07 Травень 2013

 

«Волинська фондова компанія» та компанія «ДФ-Агро» запрошує Вас відвідати XXV Міжнародну агропромислову виставку «Агро-2013», яка відбудеться в Києві з 22 по 25 травня 2013 року на  території Національного виставкового комплексу «Експоцентр Україна» (ВДНХ), за адресою: пр. Глушкова, 1.

Міжнародна агропромислова виставка «АГРО -2013» ось уже багато років заслуговує всесвітнього визнання. Це найбільший і найперспективніший загальнодержавний захід в агропромисловому комплексі України. Позитивна динаміка росту послуг, які пропонує відвідувачам «АГРО -2013» приємно вражає аграріїв з найрізноманітніших куточків України та зарубіжжя.

Цього року «Волинська фондова компанія» та компанія «ДФ-Агро» пропонує своїм клієнтам та відвідувачам виставки ознайомитися із величезним асортиментом техніки від відомих іноземних брендів – «Unia», «Challenger», «Kuhn», «Agrex» та «Deutz-Fahr».

ВПЕРШЕ Вашій увазі ми пропонуємо високопрофесійну та надійну техніку відомої французької компанії-виробника «Agrisem» – одного із лідерів серед виробників обладнання для посіву та обробки грунту!

На стендах компаній Ви зможете побачити:

  • ґрунтообробну техніку, розкидачі, обприскувачі, косарки, прес-підбирачі та подрібнювачі бренду «Unia»;
  • трактори та навантажувачі «Deutz-Fahr»;
  • гусеничний трактор CHALLENGER MT 765 C;
  • прес-підбирачі, розкидачі та косарки «KUHN»;
  • сушарку AGREX PRT250ME;

А ТАКОЖ НОВИНКИ

  • культиватори «Agrisem» (DISC-O-MULCH GOLD 6.0, CULTIPLOW GOLD 4.0) та дисколаповий агрегат Maximulch Serie 4R (4,5 м).

УСІХ, хто бажає на власні очі переконатися у надможливостях сучасної техніки ЗАПРОШУЄМО на ШОУ-ПОКАЗ від «ВФК» та «ДФ-Агро»! Потужні машини покажуть, «на що здатні» та «підкорять» поле, яке роками не піддавалося жодному із видів обробки – ЦЕ ВАРТО ПОБАЧИТИ!

Чекаємо Вас на найбільшому аграрному святі України!