(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Сезон "Днів поля" розпочато!

15 Квітень 2013

Остаточне завершення цієї зими в Україні дало «зелене світло» подіям аграрного характеру. Перший у цьому році «День поля»  провела Одеська філія «Волинської фондової компанії».

Мабуть, не варто зайвий раз наголошувати на важливості «Днів поля», адже, це чудова нагода побачити та оцінити техніку у роботі.

10 квітня 2013 року «ВФК» організувала на території ФГ «Аваль» (Миколаївська обл., смт. Єланець) показ техніки відомого іноземного виробника «UNIA». Захід, як завжди, визначився високою організованістю та професійним підходом працівників «ВФК».

«День поля» відвідали представники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств не лише Миколаївської області, але й Одеської, Херсонської та Кіровоградської областей. Таким чином, смт. Єланець 10 квітня стало своєрідною аграрною столицею Миколаївщини.

Територія ФГ «Аваль» стала площадкою для показів наступної техніки: обприскувача UNIA EUROPA 3024, сівалки просапної причіпної UNIA GAMMA 8, посівного комплексу UNIA Ares TL 4.0+UNIA Polonez 4.0, агрегату ґрунтообробного UNIA Atlas XXL 6.0.

Обприскувачі Europa - vіцні і перевірені в найбільш складних умовах польові оприскувачі, призначені для великих і середніх господарств, забезпечують точність оприскування і зручність в обслуговуванні, а також комплектуються управлінням з системою GPS.

Сівалки KING призначені для прецизійного механічного висіву насіння кукурудзи, соняшнику, сої, сорго, фасолі і.т. Для сівалки характерна надійна та перевірена конструкція; важкий дисковий сошник забезпечує якісний висів незалежно від типу грунту та технології його обробітку. 

Лінія напівнавісних агрегатів ATLAS спроектова спеціально для господарств, які цінять ретельний обробіток і зручність, з можливістю інтенсивного обробітку і висіву за один прохід.

Агрегати Ares успішно заміняють неглибоку оранку. Вони чудово підходять для обробітку грунту із збереженням стерні, що захищає від видування цінного верхнього шару і різко зменшує випаровування вологи.

Техніка відомого бренду, ексклюзивним дилером якого є ПрАТ «Волинська фондова компанія» приємно вразила усіх присутніх своїми можливостями. Таким чином, на «Дні поля» можна було побачити багато чого корисного для землеробської справи, поділитися досвідом та отримати вичерпні відповіді на будь-які питання від висококваліфікованих співробітників «ВФК» - справжніх знавців своєї справи.