(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Елеватор-2013» - нові знання в галузі зернозберігання

01 Квітень 2013

Одна із наймасштабніших конференцій «Елеватор-2013» відбулася 28 березня 2013 року у м. Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Козацький стан». Журнал The Ukrainian Farmer  та AGP Media Conferences організували подію, у  якій прийняли участь близько 130 спеціалістів, представників господарств та компаній.

Уже вдруге «ВФК» представляє на конференції «Елеватор» широкий спектр техніки для зберігання та обробки зерна відомої італійської компанії «Agrex», а саме: мобільні та стаціонарні сушарки, млини, елеватори та комбікормові заводи.

Протягом дії конференції було висвітлено найактуальніші питання зернозберігання. Виступ технічного директора ВАТ "Мельінвест" Михайла Соскіна відзначився вичерпною та інформативною розповіддю про техніку та технології захисту зерна на етапах доробки та зберігання. Представник компанії "Нібулон" Олег Підгородецький поділився комплексними підходами до створення сучасного елеваторного господарства. Не менш цікавими були дискусії стосовно особливостей ремонту залізобетонних елеваторів, проблеми інтенсифікації технологічних ліній елеваторів шляхом їх реконструкції, використання для різних сільськогосподарських культур зерносушильного устаткування та т.п

.

Щорічна конференція «Елеватор» має неабияке значення для «Волинської фондової компанії», адже це ще одна можливість почерпнути знання про зерносушіння, способи захисту зерна, проектування та будівництво сучасних зерносховищ, тощо. Це ще одна нагода поділитися та збагатитися цінним досвідом, який є невід’ємною частиною для успішного розвитку компанії.

Усі присутні мали нагоду детально ознайомитися з тенденціями зернового ринку України, а також активно долучитися до цікавих дискусій.