(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Ультрасучасний iPad – подарунок за успішне керівництво!

26 Березень 2013

«Волинська фондова компанія» організувала черговий навчальний тренінг для своїх працівників. Так, 23 та 24 березня 2013 року у м. Києві менеджери з продажу та директори філій «ВФК» збагатили свої професійні знання та отримали цінну інформацію, як то кажуть «з перших вуст». 

З метою проведення ефективного  тренінгу було запрошено президента компанії «Falc» - Paolo Zama, голову представництв «Agrex» у країнах СНД – Миколу Грязнова та комерційного директора компанії у країнах СНД «Agrisem» - Івана Яфаєва.

Ключовим завданням навчального тренінгу було поглиблене ознайомлення менеджерів з продажу з особливостями сучасної техніки від відомих виробників. Paolo Zama детально розповів усім присутнім про особливості техніки бренду «Falc», зокрема про можливості роторних плугів та польових подрібнювачів.

Микола Грязнов приділив значну увагу підвищенню активності продажів якісної техніки компанії «Agrex» та утриманню «ВФК» лідерських позицій на ринку України.

Даний тренінг помітно вирізнився з поміж інших тим, що компанія «Agrisem» - виробник надійних та потужних культиваторів, сівалок, дискових борін, презентувала ввідний тренінг, під час якого комерційний директор розповів про діяльність великої компанії.

 

Особливістю цього навчання було вручення Миколою Грязновим подарунків від визнаної у всьому світі компанії Apple «iPad» та «iPad mini» директору київської філії Навроцькому Ярославу Федоровичу та директору західної філії Черноплатову Сергію Олексійовичу. Саме завдяки їх успішному керівництву менеджерам київської філії у 2012 році вдалося продати 5 зерносушарок відомої компанії «Agrex», а менеджерам західної філії – 4 зерносушарки. Цей неабиякий успіх є вагомим стимулом для усіх працівників рухатися вперед та досягати значних результатів на благо компанії.

Таким чином, важливий захід для працівників «ВФК», окрім нових знань, ознаменувався приємними враженнями від чудового подарунку. «ВФК» та керівництво компанії пишаються досягненнями колег!