(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Дебют новинок від AGCO в Криму!

12 Березень 2013

Подія міжнародного масштабу відбулася 12 березня у Нижньогірському районі Криму. «День поля», у якому взяли участь більше 300 гостей та учасників, відбувся на базі сільськогосподарського підприємства «Економікс». Ініціатором грандіозного дійства була корпорація AGCO за підтримки "Волинської фондової компанії" та інших дилерів с/г техніки.

Знакова подія для Криму стала місцем зустрічі виробників та дилерів потужної с/г техніки з  України, Російської Федерації, США, Канади, Республіки Білорусь, Монголії, Нідерландів.

Корпорація AGCO, світовий гігант в сфері виробництва найсучаснішої техніки, виступила ініціатором цього грандіозного дійства. «День поля» виявився справді унікальним, адже вперше на території Східної Європи і країн СНД було продемонстровано новинки бренду «Challenger».

«Волинська фондова компанія» є офіційним дилером с/г техніки бренду «Challenger», тому подія такого масштабу від AGCO має для компанії неабияке значення. На визначний «день поля» працівники «ВФК» вирушили разом з аграріями, господарства яких розташовані у різних куточках України.

Працівники «Волинської фондової компанії» та запрошені гості змогли сповна оцінити мегацікавий «дебют» новинок техніки. Так, численні переваги та високі можливості у роботі продемонстрував гусеничний трактор «Challenger» MT 765 D, потужністю 382 к.с., обладнаний новим двигуном, оновленою трансмісією та ходовою частиною. Не менш вражаючим був «виступ» культиватора для вертикального обробітку грунту «Challenger» 6630.

На цьому шоу-демонстрація не завершилася, адже, зважаючи на наближення весняно-польових робіт, свої можливості показала інша техніка визнаного у всьому світі бренду «Challenger», а саме: трактор «Challenger» MT 685С і дискатор «Challenger» 6630-27L, трактор «Challenger» MT 865В та дискова борона «Challenger» 1830SC-30L, трактор «Challenger» MT 455B, трактор «Challenger» MT 685D і сівалка «Challenger» 9830-40.

Як завжди, показ техніки від корпорації AGCO відбувся на найвищому рівні та викликав «wow-відчуття» в усіх присутніх. Варто зазначити особливу значущість цього «дня поля», адже демонстрація нових технологій позитивним чином вплине на подальший розвиток сільського господарства в цілому та сприятиме успіхам кожного аграрія зокрема.

Фото-матеріали було взято з 

сайту http://minagro.crimea.ua/tehnika/448-1303201301.html