(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Подарунок жінкам – «частинка» романтичної Італії!

11 Березень 2013

Робочий ранок 7 березня видався несхожим на всі інші! Усі жінки «ВФК» розпочали день у гарному та піднесеному настрої.  «Генераторами» таких щасливих посмішок були колеги-чоловіки, які відмінно підготувалися до свята та зустрічали жінок у холі з трояндами та запрошеннями на святкування. Ніщо так не зворушило жіночі серця, як оригінальна несподіванка, а особливо на роботі.

По завершенню робочого дня весь жіночий колектив було запрошено на святкування. Інтригу вечору вдалося витримати до останнього і, як результат,  жінки були приголомшені цікавістю та нестандартністю сюрпризу.

За дверима, на яких замість традиційної таблички «Конференц-зал» висів надпис «il ristorante Primavera» (ресторан «Весна»), на представниць прекрасної статі  чекав сюрприз  з італійським «присмаком».  Чоловіки «ВФК» підготувалися на всі 100 % і перетворили конференц-зал в справжній вишуканий ресторан, де на кожному столі, вкритому білосніжною скатертиною, красувалися чарівні білі троянди. Все було продумано до найменших дрібниць, враховуючи романтичну музику та декорації.

Задля самого святкування чоловіки уміло увійшли в роль офіціантів, професійних кухарів та адміністраторів ресторану. Кульмінацією вечору стали смачні страви, виконані в найкращих італійських традиціях, зокрема закуски, салат «Fresco» та фішка ресторану – «Risotto» від шеф-кухаря.

Страви, авторство яких належало чоловікам, виявилися надзвичайно смачними, відрізнялися оригінальністю оформлення та були належним чином представлені гостям ресторану.

Атмосфера вечору сприяла дружньому та захоплюючому спілкуванню в жіночому колективі. Усі були приємно вражені галантністю чоловіків, адже не кожного дня колеги-чоловіки подають вишукані страви на стіл та вражають своїми кулінарними здібностями.

З впевненістю можна сказати, що вечір пройшов під гаслом «Все для вас, дорогі жінки». Підтвердженням надзвичайних вражень були відгуки, які жінки залишили в ресторані «Primavera» - слова щирої вдячності та захоплення.

Вишуканий та незвичайний, смачний та оригінальний – таким був сюрприз від чоловіків на свято 8-Березня! Як сказали б італійці – «bello» (красиво), «magnifico» (розкішно), «insuperato» (неперевершено)!!!