(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Урочистий марш у «ВФК»!

25 Лютий 2013

«Ми дівчата з «ВФК», чути нас із далека…», - ось таким гаслом розпочалося супер цікаве святкування Дня захисника Вітчизни у «Волинській фондовій компанії»! Урочисте привітання від жіночого колективу компанії виявилось напрочуд майстерним та захоплюючим.

Без перебільшення можна сказати, що чоловіки були в захваті! І недаремно, адже своє завдання жіночий голосистий взвод виконав «НА УРА»!

Цьогоріч тематикою 23-го лютого були випровадини в армію. Прекрасна половина «ВФК» доклала максимум зусиль, щоб обряд відбувся у кращих традиціях його проведення в селах України. Так, незмінними атрибутами випровадин були щедро та гостинно накритий стіл, на якому і варенички і сало, і огірочки, українські пісні, червоні стрічки та головне – красиві дівчата та жінки в українському вбранні.

 

Жіночий колектив «Волинської фондової компанії» належним чином підготувався до «призову» чоловіків, тому ще вранці усі отримали повістки в армію.

Як відомо, жодному призовнику не минути комісії. І це також організували для чоловіків! Під час конкурсів на умілість, спритність та обізнаність переможців визначала комісія у складі генерала, голови колгоспу та лікаря. Чоловіки «Волинської фондової компанії» показали себе з найкращої сторони і довели ще раз, що є справжніми захисниками і держави і жінок. Вони спритно відповідали на складні запитання, продемонстрували неабиякі навички чищення картоплі та пришивання ґудзиків, а також підтвердили звання найсильніших  та  наймужніших.

З такими захисниками і жінкам спокійно і компанія досягає неабияких висот!

Такі святкування є потужним стимулом для розвитку корпоративного духу, який зближує працівників компанії та дарує позитивні емоції!

З нетерпінням чекаємо 8-Березня і шалених сюрпризів у відповідь!