(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

20 років «ВФК» - 20 золотих злитків!

05 Лютий 2013

Цьогоріч «Волинська фондова компанія» отримала горде звання ювіляра! Це не звичайне День народження, а 20-та річниця успішної діяльності на теренах України. 2 лютого в ресторані «Рестпарк», що знаходиться поблизу м.Луцька, були всі працівники «ВФК», а це близько 200 людей, спеціально запрошені гості та партнери компанії.

За багатим та гостинним столом зібралася уся дружня сім’я «ВФК», а це близько 200 працівників, щоб відсвяткувати цю визначну подію в історії компанії.

Розпочалося святкування благословенням священнослужителів Луцького кафедрального собору Святої Трійці. Згодом до привітального слова було запрошено генерального директора - Спященка Олександра Євгеновича, комерційного директора – Голікова Юрія Івановича, фінансового директора – Швець Наталю Миколаївну, а також друзів та партнерів «ВФК».

Гості вечору були приємно вражені подарунками від керівництва «Волинської фондової компанії». Так, у ході жеребкування 20 працівників компанії отримали 20 ЗОЛОТИХ ЗЛИТКІВ. Кожному відділу компанії було вручено цікаві та оригінальні подарунки, а директору філії, котра першою принесла прибуток компанії у 2012 році – найсучасніший планшет. Таким чином, «ВФК» уже вкотре підтвердила, що цінує та турбується про кожного працівника. Саме така внутрішня політика компанії вже протягом багатьох років забезпечує стабільність розвитку та авторитет.

Не менш вражаючим був святковий торт – копія потужного трактора, майстерно виконана на замовлення з нагоди яскравого дійства.

В атмосфері радісних посмішок та щирого спілкування усі працівники компанії мали нагоду краще пізнати один одного та поділитися святковими враженнями. Грандіозне святкування з нагоди 20-ти річчя компанії ще більше згуртувало дружній колектив «ВФК», подарувало неймовірні емоції та бажання досягати ще більших висот на благо компанії.

Яскраво, весело, цікаво, неперевершено - ось неповний перелік слів, які якнайкраще описують вечір на честь 20-тої річниці успішної діяльності «Cупер-Компанії».