(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Інновації та потужна техніка на виставці "Зернові технології-2013"

15 Лютий 2013

12 лютого розпочала свою роботу третя міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології».

Київський міжнародний контрактовий ярмарок протягом 3 днів був місцем проведення цього грандіозного дійства, в якому традиційно приймали участь «Волинська фондова компанія» спільно з компанією «ДФ-Агро».

Понад 400 компаній з 16 країн світу, представили свої передові досягнення та інновації для всіх стадій виробництва, зберігання, переробки зернових, бобових, круп'яних і  олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомольної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання.

"Волинська фондова компанія" на своєму стенді представила увазі відвідувачів потужну зерносушарку PRT 250 відомого італійського виробника «AGREX». Голова представництв країн Європи «AGREX» - Микола Грязнов, а також співробітниками «ВФК» розповідали про особливості роботи зерносушарок, млинів, елеваторів італійського виробництва. Це було надзвичайно цікаво та захоплююче!

Усі присутні мали можливість ознайомитися з технікою таких виробників, як «Challenger», «Unia», «Meprozet», «Falc» та «Laverda».

Традиційно компанія «ДФ-агро» представила увазі відвідувачів виставки потужні та найсучасніші трактори, а саме Agrotron X 720 та Agroplus S 320.

Не залишилася поза увагою продукція таких відомих компаній, як «Montana», що пропонує лінію потужних обприскувачів та  «Kuhn» – виробник сівалок, ґрунтообробної техніки, косарок, плугів, прес-підбирачів, тощо.

Протягом роботи виставки «Зернові технології-2013» відвідувачі змогли детальніше ознайомитися з діяльністю та спектром пропонованої техніки «ВФК» та «ДФ-Агро». Величезна кількість гостей відвідали стенди обох компаній. Особливо приємним був той факт, що навіть в останні години роботи виставки завжди залишалися охочі дізнатися більше про найсучаснішу техніку, яку пропонують «ВФК» та «ДФ-Агро». Як завжди, на стендах обох компаній було продемонстровано високий професіоналізм працівників, їх чітку організацію та готовність забезпечити клієнтів усією необхідною інформацією.

Участь «ВФК» та «ДФ-Агро» у виставці «Зернові технології-2013» сміливо можна вважати успішною!