(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Навчання працівників – ще один крок до успіху!

28 Січень 2013

Керівництво компанії «ВФК» традиційно приділяє особливу увагу питанню навчання своїх працівників. Адже, висока кваліфікація співробітників, постійний професійний ріст – це запорука високої конкурентоспроможності на ринку. Крім того, навчання, як відомо, є одним з найбільш важливих нематеріальних стимулів.

Задля професіоналізмів співробітників, як відомо, не шкода ні часу, ні коштів. Початок року ознаменувався проведенням відразу ДВОХ мегацікавих тренінгів від справжніх фахівців своєї справи.

Так, з 17 по 19 січня та з 25 по 28 січня 2013 року, у м. Києві відбулися два тренінги, присвячені ознайомленню слухачів з технікою відомих іноземних компаній, з якими успішно співпрацює «ВФК».

З 17 по 19 січня усі присутні мали нагоду детальніше ознайомитися з технікою бренду «Kuhn». Проведення наступного навчання (25.01.13-28.01.13) було присвячено вивченням особливостей потужної сільськогосподарської техніки таких компаній, як «Unia»,  «Challenger» та «Montana». Тренінг по техніці бренду «Unia» для 50 менеджерів з продажу «ВФК» проводив сам власник компанії - Andrzej Guzowski. Зі специфікою роботи самохідних обприскувачів «Montana» ознайомив спеціально запрошений тренер з Бразилії - Thiago Santiago.

Навчання були напрочуд інформативними та значущими для професійної діяльності працівників «ВФК»!

Проведення таких навчань є надзвичайно важливим для підвищення рівня знань працівників департаменту техніки, відділу запасних частин, менеджерів з продажу та сервісних інженерів, адже дає змогу краще дізнатися про особливості роботи тієї чи іншої одиниці техніки та отримати багато цікавої, а головне корисної інформації.