(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«ВФК» на виставці «Зернові технології -2012» та «Фрукти.Овочі.Логістика.-2012» !

26 Листопад 2012

З 21 по 23 листопада 2012 року виставковий комплекс «КиївЕкспоПлаза» став місцем проведення чергових спеціалізованих виставок «Зернові технології» та «Фрукти.Овочі.Логістика».  Цього року у виставках брали участь більш ніж 100 компаній з України та зарубіжних країн, що посідають провідне місце на вітчизняному та міжнародному ринках сільськогосподарської техніки, елітного насіння та засобів захисту.

Цей захід займає провідне місце в агропромисловому комплексі України. «Зернові технології - 2012» - це комплекс інноваційних рішень щодо різних стадій виробництва, зберігання, переробки зернових, бобових, круп’яних та олійних культур. Виставка «Фрукти.Овочі.Логістика. -2012» представила відвідувачам сучасні аграрні технології в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, а також технології для збирання, сортування, калібрування та маркування продукції. Обидві виставки об’єднали виробників та дилерів галузі сільського господарства.

«Волинська фондова компанія» вдруге приймала участь у цьому потужному агропромисловому форумі. На своєму стенді компанія представила широкий асортимент стаціонарних та мобільних сушарок, шахтних сушарок,  елеваторів, комбікормових заводів та млинів компанії «Agrex». Відвідав це масштабне дійство представник італійської компанії «Agrex» Микола Грязнов. Висококваліфіковані співробітники «ВФК» надавали потенційним клієнтам вичерпну інформацію щодо специфіки роботи потужної техніки.

Такі дійства є надзвичайно важливими для нашої компанії, адже у нас є вузькоспеціалізована техніка, що використовується господарствами, які займаються зокрема садівництвом та овочівництвом.

Відвідувачі виставки та оператори вітчизняного ринку мали унікальну можливість знайти рішення на актуальні питання, адже в рамках заходів відбулася насичена ділова програма за участю відомих вітчизняних та іноземних експертів аграрного сектору.