(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"ВФК" гостинно вітає студентів!

22 Листопад 2012

«Волинська фондова компанія» традиційно організовує цікаві та корисні екскурсії для майбутніх фахівців в галузі машинобудування.

Так, 22 листопада 2012 року територія «ВФК» стала місцем оглядової екскурсії для студентів 3-го курсу «Луцького національного технічного університету» машинобудівного факультету.

Таке навчання є надзвичайно важливим для формування  професійної спрямованості студентів, підвищення їх мотивації, адже дає можливість ознайомитися з численними новинками сільськогосподарської техніки від визнаних компаній-виробників.

Бренд-мененджер «Волинської фондової компанії» Сергій Стречен  детально ознайомив відвідувачів з особливостями роботи та перевагами кожної одиниці техніки, а також розповів про широкий асортимент запасних частин, які пропонує компанія.

Студенти були приємно вражені такою екскурсією, адже на власні очі побачили новітню техніку та почули про її можливості на полях нашої держави.

Такі заходи, які щорічно організовує «ВФК» є надзвичайно важливими та інформативними для майбутніх фахівців, професійний шлях яких пов'язаний з машинами та обладнанням для сільського господарства. Сподіваємося, що у майбутньому молоді спеціалісти ефективно використають здобуті знання для успішного розвитку сільськогосподарського сектору України!