(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

AGCO розширює свою програму роздрібного фінансування в Україні.

15 Листопад 2012

Корпорація AGCO зміцнила свою програму роздрібного фінансування в Україні підписавши угоду про співробітництво з лізинговою компанією "Райффайзен Лізинг Аваль".

 
Співробітництво між AGCO та "Райффайзен Лізинг Аваль" відкриває широкі перспективи для забезпечення українських аграрних підприємств доступним фінансуванням для придбання високоякісної техніки AGCO.  

ПРО "РАЙФФАЙЗЕН ЛІЗИНГ АВАЛЬ"

 "Райффайзен Лізинг Аваль" є універсальною лізинговою компанією, яка пропонує повний пакет лізингового забезпечення всім типам юридичних осіб в різних галузях виробництва чи обслуговування. За перший рік роботи в Україні компанія посіла перше місце на ринку лізингових послуг.

ТОВ "Райффайзен Лізинг Аваль" є дочірним підприємством банку "Райффайзен Банк Аваль" - одного з найбільших банків України, та міжнародної лізингової компанії "Raiffeisen-Leasing International GmbH", головний офіс якої знаходиться в м. Відень, Австрія.

На сьогоднішній день "Raiffeisen-Leasing International GmbH" має 18 дочірніх компаній на 17 ринках. Таке широке міжнародне покриття є результатом розвитку свого власного лізингового бізнесу, без поглинання інших компаній. Компанія входить до списків лідерів ринку в Албанії, Польщі, Словаччині, Боснії і Герцеговині, Сербії, Україні та Молдові.  Крім цього, вона визнана провідною міжнародною лізинговою компанією в Росії.