(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Рух уперед разом з Kuhn!

09 Жовтень 2012

Одна з провідних світових компаній-виробників сільськогосподарської техніки Kuhn традиційно влаштувала мегацікавий та корисний тренінг. Так, з метою поглиблення знань та сприяння просуванню техніки відомого бренду, працівники «Волинської фондової компанії» та компанії «ДФ Агро» відвідали щорічний комерційний тренінг.

З 30 вересня по 7 жовтня 2012 року цей захід відбувався в містах Тлустіце (Чехія) та Гелдроп (Нідерланди). Представники «ВФК» та «ДФ Агро» отримали унікальну можливість збагатитися новою, цікавою інформацією та побачити новинки техніки у роботі на полі.

Протягом 5 днів було продемонстровано широкий асортимент потужної техніки, а саме: сівалки, обприскувачі, плуги, культиватори, техніку для сінозаготівлі та багато іншого. Презентація вразила своєю інформативність та чіткою організацією.

Такий виробничий тренінг безумовно мав величезне значення для співробітників українських компаній-постачальників техніки, адже виявився ефективним способом отримання цінної інформації, обміну досвідом та новими продуктивними ідеями. Працівники «ВФК» та «ДФ Агро» були приємно вражені гостинністю організаторів та атмосферою високого професіоналізму, яка, як завжди, панує на заходах від компанії Kuhn – світового виробника сільськогосподарської техніки.