(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Щорічна сільськогосподарська виставка на Одещині!

10 Жовтень 2012

Цьогорічна осінь багата не лише врожаєм, але й різноманітними заходами, які спрямовані на розвиток агропромислового комплексу. Так, усі бажаючі мали унікальну можливість відвідати сільськогосподарську виставку-аукціон  5 жовтня в селі Жовтень, Біляївського району, Одеської області. Захід пройшов за підтримки Одеської обласної державної адміністрації та державного підприємства «Одеське обласне підприємство по племенній справі у тваринництві».

Гості виставки змогли побачити племінних тварин, найсучаснішу та найпотужнішу сільськогосподарську  техніку та продукцію сільгоспвиробництва. «Волинська фондова компанія» та компанія «ДФ Агро» представили якісну та першокласну техніку від таких відомих брендів, як UNIA, Deutz-Fahr, Kuhn.

На виставковій площадці «ВФК» та «ДФ Агро» було розміщено наступну техніку:

1. Подрірібнювач польовий навісний UNIA KORNIK 2,8

Подрібнювачі KORNIK - це універсальні машини для робіт, пов'язаних із обрізанням і подрібненням трави, гілок, залишків врожаю. Їх можна використовувати в сільському, лісному і комунальному господарствах. В залежності від необхідності робочими елементами можуть бути ножі або молотки.

http://vfc.com.ua/uk/200-podribnyuvachi-polovi/products/212-podribnyuvach-poloviy-navisniy-kornik

2. Трактор садовий Deutz-Fahr Agroplus 410

Компактні трактори AGROPLUS були створені з думкою про тих, хто шукає трактора різностороннього, здатного ідеально працювати на полі, на дорозі, на подвірї, навіть в умовах обмеженого простору. Моделі Agroplus це різні комплектації, сучасні технології та комфорт, завдяки чому ці трактори справляються з різними типами роботи.

http://vfc.com.ua/uk/70-spetsialni-sadovi/products/71-traktor-agroplus-fsv

3. Трактор Deutz-Fahr Agrotrac 620

Головні плюси моделі Agrotrac – універсальність та продуктивність, завдяки яким відмінно справляється з важкою роботою. Економічний двигун, надійна та проста коробка передач, висока підйомна здатність навіски – все це доводить, дані трактори справляться з усіма видами робіт.

http://vfc.com.ua/uk/78-131-200-k-s/products/79-traktor-agrotrac

4. Розкидач мінеральних добрив UNIA MX 950 та MX 3000

Гарантована точність розкидання. Широка гамма об'єму бункерів навісних розкидачів від 400 л. до 3000 л. дозволяє підібрати машину, оптимальну для малих, середніх та великих господарств. Розкидачі мають надійну систему протикорозійного захисту. Для запобігання корозії всі регулюючі елементи, такі як нормалізовані деталі, засувки, розкидаючі диски, лопатки і ін. виготовляються із нержавіючої сталі самої високої якості. Такий захист гарантує безаварійну роботу розкидачів на протязі багатьох років.

http://vfc.com.ua/uk/293-navisni/products/300-rozkidach-mineralnih-dobriv-mx-premium

5. Сівалка зернова UNIA POLONEZ

Навісна сівалка традиційного висіву POLONEZ – традиційно сильна позиція UNIAgroup. Характеризується міцною та довговічною конструкцією розрахованою на довгі роки роботи.

http://vfc.com.ua/uk/336-traditsiyniy-obrobitok/products/350-civalka-zernova-polonez

6. Навантажувач біг-бегів KUHN LEVSAK

Може приєднуватися до всіх типів тракторів та розкидачів добрив. Зменшений консоль, міцна цільна конструкція плеча.

http://vfc.com.ua/uk/293-navisni/products/2880-navantazhuvach-big-begiv-levsak

Висококваліфіковані співробітники «ВФК» та «ДФ Агро» ознайомлювали усіх бажаючих з перевагами потужної техніки,  її високими функціональними можливостями на різноманітних грунтах.

Теплу та радісну атмосферу заходу подарував талановитий, народний вокальний колектив «Журавушка». Усі присутні були задоволені цікавим агропромисловим дійством та вкотре відзначили важливість таких заходів для сільського господарства нашої держави.