(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Покази техніки на Закарпатті!

04 Жовтень 2012

Новий ротаційний плуг  FALC Free Land 3000 успішно демонструє численні переваги у роботі на полях нашої держави. Так, 2 жовтня 2012 року, господарство Консервного заводу «Універ», що у селі Франчиково, Виноградівського району, Закарпатської області стало місцем показу ротаційного плуга FALC Free Land 3000 та обміну цінним досвідом.

http://vfc.com.ua/uk/2937-rotatsiyni-plugi/products/2938-rotatsiyniy-plug-falc-free-land

Демонстраційний показ відвідали представники багатьох господарств. Усі присутні були приємно вражені високими функціональними можливостями ротаційного плуга, який зорав поле на глибину 35 см та перемішав бур’ян , заввишки пів метра, який ріс на полі.

Співробітники «ВФК» детально розповіли глядачам показу про особливості  роботи та будову плуга FALC Free Land 3000. Важкий грунт, характерний для Закарпатської області, виявився напрочуд легким випробуванням для високопрофесійного плуга бренду FALC.

Показ техніки, як завжди, відзначився високим рівнем підготовки та чіткою організацією. По закінченні заходу, усі присутні обмінювалися враженнями та позитивними відгуками від побаченого.