(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Щорічна міжнародна виставка AGRO SHOW 2012!!!

25 Вересень 2012

З 21 по 24 вересня виставковий комплекс Poznan (Беднари, Польща) став осередком міжнародного аграрного свята AGRO SHOW 2012. Для учасників XIV Міжнародна сільськогосподарська виставка стала чудовою нагодою для обміну багаторічним досвідом та обговорення переваг найсучаснішої техніки.

Окрім потужної техніки, на виставці було представлено численний асортимент найрізноманітніших матеріалів для сільськогосподарського виробництва.

У цьому році виставку  відвідало 131 000 чоловік. Серед прибулих було багато іноземних гостей, в тому числі з таких віддалених країн, як США та Корея.

Делегація «Волинської фондової компанії» та компанії «ДФ-Агро» відвідала цю грандіозну подію. Працівники компанії змогли поспілкуватися з партерами, обмінятися цінним досвідом та ознайомитися із новинками у сфері сільського господарства. Серед таких новинок були: подрібнювач KORNIK XXL 4.0, розкидач органічних добрив TYTAN 30, трактор DF Agrotron 6-ї та 7-ї серії. Ще однією новинкою є можливість встановлювати новий відвал Long на плуги бренду UNIA, що в свою чергу забезпечує більш швидку оранку.

Як і кожного року, великий інтерес у відвідувачів виставки викликала традиційна демонстрація техніки на спеціально відведених ділянках землі. Усі присутні були вражені високою професійністю та чудовою організацією цього показу.

Атмосферу свята створили численні конкурси та концертна програма. Глядачі із задоволенням спостерігали за виступом майстрів бразильського бойового мистецтва – капоейри.

AGRO SHOW 2012 виправдав очікування всіх учасників і здійснив величезний  внесок у подальший розвиток сільського господарства.