(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Агро-Поділля 2012» свято для хмельничан та гостей міста!!!

24 Вересень 2012

Так, з нагоди святкування 75-ї річниці утворення Хмельницької області, 22 вересня відбулася XXVIII обласна виставка «Агро-Поділля 2012». Територія ВАТ «Хмельницькголовплемпідприємства» стала осередком демонстрації високопродуктивного племінного молодняку, сучасної сільськогосподарської  техніки, продукції провідних підприємств харчової та переробної промисловості. Гості даного дійства змогли ознайомитися із прогресивними технологіями, розробками науково-дослідних установ області та обрати для себе товари до смаку і по кишені.

Потужну техніку іноземного виробництва успішно представила «Волинська фондова компанія» спільно з «ДФ-Агро». На експозиції усі бажаючі мали унікальну можливість побачити техніку таких відомих брендів як Deutz-Fahr, Unia та Kuhn. Кваліфіковані співробітники «ВФК» та «ДФ-Агро» детально розповідали про специфіку роботи якісної сільськогосподарської техніки та радо відповідали на запитання відвідувачів виставки.

Увазі гостей «Агро-Поділля 2012» було представлено наступні одиниці техніки:

1. Трактор DF Agrotron X720;

AGROTRON X цінується передусім за стабільну силу тяги, надійність, комфорт, простоту обслуговування та низькі витрати на експлуатацію. Головні аспекти успіху – сучасний надійний економний двигун DCR, безвідмовна трансмісія ZF та надпродуктивна, безпечна і сучасна гідросистема з трьома незалежними контурами – рульове керування з власним насосом, трансмісія з власним насосом, навіска та зовнішні гідровиходи з власним насосом змінної подачі.

http://vfc.com.ua/uk/83-250-330-k-s/products/84-traktor-agrotron-x

2. Трактор DF Agrotrac 620;

Головні плюси моделі AGROTRAC – універсальність та продуктивність, завдяки яким відмінно справляється з важкою роботою. Економічний двигун, надійна та проста коробка передач, висока підйомна здатність навіски – все це доводить, дані трактори справляться з усіма видами робіт.

http://vfc.com.ua/uk/78-131-200-k-s/products/79-traktor-agrotrac

3. Агрегат ґрунтообробний UNIA Mars Long 4.0;

MARS LONG 4.0 - агресивний агрегат з комбінацією робочих органів - ряд великих дисків - два ряди важких зубів - ряд великих дисків, що у поєднанні з валом забезпечує належне перемішування землі.

http://vfc.com.ua/uk/228-napivnavisni/products/241-diskolapoviy-gruntoobrobniy-agregat-mars-long

4. Плуг обертовий UNIA Vis MX 8+1;

VIS МХ - 8-9 корпусні плуги на рамі 180х180, комплектуються корпусами MX з низьким опором під час оранки, робочою шириною до 45 см, а також системою захисту зрізним болтом-запобіжником або ресорним захистом.

http://vfc.com.ua/uk/2672-plugi/products/2899-plug-oborotniy-napivnavisniy-vis-mx-8-1

5. Розкидач мінеральних добрив UNIA RCW 10000;

Розкидачі RCW - це економічне і ефективне внесення мінеральних добрив і вапна. Широка гамма об'єму бункерів від 3000 до 10000 л. дозволяє оптимально підібрати вантажопідйомність для господарств, які вимагають великої продуктивності.

http://vfc.com.ua/uk/2642-prichipni/products/2646-rozkidach-mineralnih-dobriv-rcw

6. Сівалка точного висіву PLANTER 3 12 R Pendylym;

Забезпечує точний висів на однакову глибину, однакову відстань між насінням завдяки низькому розташуванню висівного диска та від'єднання при перевантаженнях. Наявні різні висівні модулі для всіх умов роботи та практично всіх типів насіння (опора на задній каток, балансир).

http://vfc.com.ua/uk/355-traditsiyniy-obrobitok/products/361-sivalka-tochnogo-visivu-planter

7. Розкидач мінеральних добрив KUHN AXIS 30.1+ навантажувач біг-бегів LEVSAK+шасі для розкидачів мінеральних добрив KASTOR;

AXIS - нове покоління розкидачів добрив, яке характеризується високою продуктивністю, рівномірним розподілом по всій ширині захоплення, високою точністю розподілу незалежно від норми внесення, відсутністю занадто великих доз або пропусків між сусідніми проходами.

http://vfc.com.ua/uk/293-navisni/products/298-rozkidach-mineralnih-dobriv-axis

Не обійшлося щорічне свято без вручення дипломів! Диплом за активну участь у підготовці та проведенні XXVIII-ї обласної сільськогосподарської виставки «Агро-Поділля 2012» отримала «Волинська фондова компанія».

Виставка-ярмарок «Агро-Поділля 2012» стала ще однією нагодою для аграріїв ознайомитися з перевагами високопрофесійної техніки, яку представила «ВФК» та компанія «ДФ-Агро». Щорічне аграрне свято приємно вразило хмельничан та гостей міста! Творчі колективи радували усіх присутніх своїми піснями і танцями під час святкового концерту та створили особливо приємну атмосферу заходу.