(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Феєрична вечірка від компанії AGCO!!!

08 Вересень 2012

Виставка «Агро-2012» запам’яталася не лише вражаючою технікою та її можливостями, але й дивовижною вечіркою в стилі «country» від компанії AGCO.

Для VIP-клієнтів та дилерів була складена ексклюзивна програма, в рамках якої свій талант продемонстрували професійні танцюристи та організовувалися найрізноманітніші розважальні ігри.

 

Так, працівники «ВФК» і VIP-клієнти із задоволенням випробовували стрільбу з лука, грали в дартс та складали піраміди з тюків.

Гра в знамениту «Російську рулетку» сподобалася усім присутнім. Ведучі заходу, одягнені у стильні ковбойські костюми, уміло розігрівали атмосферу азарту під час конкурсів.

Головною інтригою вечірки став розіграш 10 путівок в Голандію. Щасливими власниками трьох таких путівок стали клієнти «Волинської фондової компанії».

Не обійшлося святкування без приємних подарунків від Challenger, серед яких були фірмові кружки, куртки та ковбойські головні убори. Кожен бажаючий мав унікальну можливість отримати ковану підкову на щастя від професійного майстра.

Компанія AGCO організувала неймовірне та захоплююче свято, яке вразило усіх присутніх цікавими декораціями, концертною програмою, креативністю, професіоналізмом ведучих та смачним частуванням.