(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Новинка "Агро-2012" - шоу-показ техніки!!!

09 Вересень 2012

Новинкою міжнародної виставки-ярмарку «Агро-2012» була організація демонстрації техніки у роботі на полі. Компанія «ВФК» спільно з компанією "ДФ-Агро" успішно продемонстрували техніку іноземного виробника. Особливістю таких показів є можливість для потенційних клієнтів  наочно переконатися у численних перевагах техніки від визнаних іноземних брендів. Покази від «ВФК» відзначилися високим рівнем підготовки, динамічністю та креативністю. Цікаве шоу, яке супроводжувалось якісною музикою від діджеїв привертало увагу гостей виставки. Ніхто не зміг пройти повз незвичайного видовища, під час якого телескопічний навантажувач Agrovector 35.7 розрізав торти, відкривав пиво та складав піраміди із тюків та шин. Це було захоплююче!

Допомогу в організації незабутньої презентації техніки надало маркетингове агентство «Марком». Директор цієї компанії Валерій Берлет зумів якнайкраще описати одиниці техніки під час демонстрації.

Так, поле, яке роками не піддавалося жодному із видів обробки, виявилось легким випробуванням для плуга обертового UNIA VIS 8+1, агрегата ґрунтообробного UNIA MARS TWIX 6.0, обприскувача UNIA EUROPA XXL 3024. Свої можливості показали також трактори Agrotron X720 та Agrotrac 620.

Клієнти та відвідувачі «Агро-2012», які прийшли на демонстрацію техніки в роботі, були приємно здивовані видовищним шоу, належною підготовкою і прекрасною організацією працівників «ВФК».