(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Подія року - "Агро-2012" !!!

08 Вересень 2012

Цьогорічна осінь – це не тільки час збору урожаїв для аграріїв, але й знаменна щорічна подія «Агро-2012». Стартувала одна із наймасштабніших виставок 5 вересня на території Національного комплексу «Експоцентр Україна», за адресою пр. Глушкова 1.

На урочистій церемонії відкриття «Агро-2012» були присутні перші особи держави, члени Уряду, народні депутати України, іноземні делегації.

Цього року у виставці взяли участь 734 підприємств, фірм, компаній з 24 регіонів України та АР, іноземні компанії з 18 країни світу: Бельгія, Білорусь, Великобританія, Данія, Ірландія, Італія, Канада, Китай, Німеччина, Польща, Росія, США, Туреччина, Угорщина, Франція, Чехія, Індія.

«Волинська фондова компанія» спільно з компанією «ДФ-Агро» приймали участь у виставці «Агро-2012». На стенді «ВФК», площею 1000 м2, було розміщено техніку від таких відомих брендів: Unia, Challenger, Agrex, Falc. Відвідувачі виставки мали змогу побачити широкий асортимент техніки, а саме: роторний плуг FALC FREELAND 3000, трактор CHALLENGER MT685D, агрегат ґрунтообробний UNIA MARS LONG 4.0 та MARS TWIX 6.0, обприскувач UNIA EUROPA XXL, розкидачі RCW 1000 та RCW 5500, сівалку зернову UNIA MAZUR D 6.0, сушарку AGREX PRT 250ME, обприскувач SPRA COUPE 4660M та багато іншого. Близько 30 кваліфікованих співробітників «ВФК» надавали всю необхідну інформацію клієнтам та докладно розповідали про принципи роботи потужної техніки.

На території стенду компанії «ДФ-Агро» було розміщено техніку брендів Deutz-Fahr та Kuhn. Так, увазі відвідувачів цього дійства було представлено трактори AGROTRON X720, AGROTRAC 620, AGROPLUS S 410 DTE 3 G бренду Deutz-Fahr та кормозмішувач KUHN EUROMIX 870 і плуг обертовий KUHN CHALLENGER 8T.

Щиру посмішку у відвідувачів викликав активний сервісмен «Волинська фондова компанія», а дівчата з модельного агентства ознайомлювали присутніх з програмою різноманітних цікавих заходів від «ВФК».

Окрім сільськогосподарської техніки, «Волинська фондова компанія» представила увазі відвідувачів виставки широкий вибір найновіших запчастин.

Маса вражень та позитивних емоцій, обмін цінним досвідом та показ якісної сільськогосподарської техніки – все це створило чудову атмосферу виставки «Агро-2012»!Виставка-ярмарок уже вкотре набуває особливого значення для аграрного сектору України, адже ця урочиста подія водночас закладає фундамент для успішних та перспективних контрактів, переговорів, що, в свою чергу є запорукою успіху держави та її громадян.