(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Полтавський обласний День поля-2012 - ВІДБУВСЯ!!!

23 Серпень 2012

Нещодавно відбувся мегацікавий День поля-2012!!! 22 серпня 2012 року наша компанія радо вітала усіх гостей в с. Пронозівка, Глобинського району, Полтавської області. Цей захід «Волинська фондова компанія» провела спільно з компаніями «Рост-Агро» та «Біона» в господарстві «Надія» СГП ТОВ. Близько 150 аграріїв відвідали це захоплююче дійство.

Завдяки присутності трьох відомих компаній: «ВФК», «Рост-Агро» та «Біона», відвідувачі заходу отримали вичерпну інформацію як про першокласну зарубіжну техніку, так і про зернові культури та найрізноманітніші засоби їх захисту.

На День поля були також запрошені представники відомих аграрних видань: «Агробізнес Україна», «Агроексперт» та «Пропозиція».

Таким чином, Полтавський День поля-2012 поєднав в собі весь масив найважливішої інформації для діяльності аграріїв.

Під час пленарної частини співробітники кожної компанії-учасника ознайомили гостей із ключовими аспектами їх роботи, численними досягненнями та пріоритетами. Директор полтавської філії «ВФК» Бромот Олександр Володимирович розповів про переваги техніки світових брендів, з якими вже багато років успішно співпрацює «ВФК».

  

Генеральний директор компанії «Біона» Карганян Артур Карленович ознайомив присутніх з новими технологіями вирощування сої та біологічними засобами захисту рослин.

Для демонстраційної частини було обрано декілька полів, де гості заходу змогли побачити результати застосування біологічних препаратів для сої, ознайомитись з новими гібридами кукурудзи ТОВ «Рост-Агро» та побачити сільськогосподарську техніку зарубіжного виробництва в роботі від «Волинської фондової компанії».

  

Бренд-мененджер «ВФК» Стречен Сергій Омелянович детально розповів про переваги та значні можливості наступної техніки:

1. Агрегат дисковий  напівнавісний ARES TXL 6,0 HB

Всі агрегати ARES чудово підходять для обробітку грунту із збереженням стерні, що захищає від видування цінного верхнього шару і різко зменшує випаровування вологи. TХL - диски діаметром 560 мм на резинових амортизаторах. Призначені для мілкого (6-12 см), швидкого обробітку стерні з метою пришвидшення проростання падалиць, зупинення випаровування вологи а також початкового перемішування пожнивних залишків.

http://vfc.com.ua/uk/156-navisni-abo-napivnavisni/products/166-gruntoobrobniy-diskoviy-agregat-ares-txl

2. Агрегат чизельний KRET PLOW 8B+TD

Культиватор чизельний KRET PLOW - відноситься до машин типу "напівплуги" - тобто призначений для глибокого розпушення грунту без його перевертання. Агрегат розпушує підорний збитий шар грунту що забезпечує краще живлення та дренаж грунту.

http://vfc.com.ua/uk/377-navisni-abo-napivnavisni/products/379-kultivator-chizelniy-kret-plow

3. Плуг напівнавісний VIS MX 8+1

VIS МХ - 8-9 корпусні плуги на рамі 180х180, комплектуються корпусами MX з низьким опором під час оранки, робочою шириною до 45 см, а також системою захисту зрізним болтом-запобіжником або ресорним захистом.

http://vfc.com.ua/uk/2672-plugi/products/2899-plug-oborotniy-napivnavisniy-vis-mx-8-1

4. Подрібнювач рослинних решток KORNIK XL 2,8

Подрібнювачі KORNIK - це універсальні машини для робіт, пов'язаних із обрізанням і подрібненням трави, гілок, залишків врожаю. Їх можна використовувати в сільському, лісному і комунальному господарствах. В залежності від необхідності робочими елементами можуть бути ножі або молотки.

http://vfc.com.ua/uk/200-podribnyuvachi-polovi/products/212-podribnyuvach-poloviy-navisniy-kornik

5. Розкидач KUHN AXIS

Нове покоління розкидачів добрив AXIS характеризуються висока продуктивністю, рівномірним розподілом по всій ширині захоплення, високою точність розподілу незалежно від норми внесення, відсутністю занадто великих доз або пропусків між сусідніми проходами.

http://vfc.com.ua/uk/293-navisni/products/298-rozkidach-mineralnih-dobriv-axis

Усі присутні були приємно вражені професійним підходом до організації заходу, а продемонстрована техніка ще довго залишалася предметом для обговорень.

По закінченні заходу гості були запрошенні на смачне частування, де обмінювалися враженнями від побаченого.