(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Компанія «ВФК» провела цього року черговий день поля у Львівській області!

10 Серпень 2012

Чергове грандіозне дійство присвячене демонстрації сільськогосподарської техніки відбулося 9 серпня 2012 року в смт. Магерів, Жовківського району, Львівської області. Захід організували «ВФК» спільно з Львівською філією Укр. НДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Уже вкотре традиційний день поля став сучасним полігоном для обміну знаннями, досвідом та водночас можливістю наочно переконатися в незчисленних перевагах новітньої техніки.

  

Урочисте відкриття заходу почалося зі вступного слова заступника губернатора Львівської області Стефанишина Івана Миколайовича, який відзначив доцільність таких заходів для розвитку сільського господарства в цілому. Серед гостей також були присутні: голова Жовківської районної адміністрації - Ціолковський Степан Зіновійович, голова комісії з питань АПК Львівської обласної ради - Пешко Петро Степанович, начальник головного управління сільського господарства у Львівській області - Верещинський Роман Андрійович і його заступник - Кучеренко Михайло Васильович, доктор сільськогосподарських наук - Седіло Григорій Михайлович, начальник державної інспекції сільського господарства у Львівській області - Іващук Іван Йосипович. Під час пленарної частини начальник відділу маркетингу та розвитку «ВФК» Ломага Тетяна Леонідівна надала цікаву та вичерпну інформацію про діяльність великої компанії-дилера, численні досягнення, неоціненні переваги техніки та участь у різноманітних рекламних заходах.
 

Головний менеджер зі збуту відділу маркетингу та розвитку «ВФК» Романюк Володимир Вікторович ознайомив усіх присутніх з перевагами та особливостями роботи техніки UNIA. Директор     Львівської філії Укр. НДІПВТ ім. Л. Погорілого Кожушко Михайло Миколайович розповів про найновіші та найперспективніші досягнення в галузі сільського господарства. Особливої атмосфери заходу додало благословення святого отця Петра.

Під час цього дійства компанією «ВФК» було продемонстровано техніку відомого та визнаного в світі бренду UNIA, а саме:

1) Плуг навісний обертовий UNIA VIS 4+1

VIS L - 4-6 корпусні плуги на рамі 140х140 для тракторів від 120 к.с. комплектуються перевіреними відвалами ZX з низьким опором оранки і з робочою шириною до 48 см, а також системою захисту зрізним болтом-запобіжником або ресорним захистом.

http://vfc.com.ua/uk/388-oborotni-napivnavisni/products/402-plug-oborotniy-napivnavisniy-vis-l-ls

2) Обприскувач польовий причіпний UNIA EUROPA XXL 3024

Міцні і перевірені в найбільш складних умовах польові оприскувачі, призначені для великих і середніх господарств, забезпечують точність оприскування і зручність в обслуговуванні, також комплектуються управлінням з системою GPS.

http://vfc.com.ua/uk/311-obpriskuvachi-polovi-prichipni/products/319-obpriskuvach-prichipniy-europa

3) Агрегат ґрунтообробний UNIA ATLAS XXL 6.0

Лінія напівнавісних агрегатів ATLAS спроектова спеціально для господарств, які цінять ретельний обробіток і зручність, з можливістю інтенсивного обробітку і висіву за один прохід.

http://vfc.com.ua/uk/107-napivnavisni/products/108-agregat-peredposivnogo-obrobitku-atlas

4) Сівалку навісну зернову UNIA MAZUR 6.0D

Найбільша сівалка традиційного висіву виробництва UNIA group. Може агрегатуватися з трактором як навісна або як причіпна разом з візком. MAZUR характеризується міцною та довговічною конструкцією та призначений для великих господарств.

http://vfc.com.ua/uk/336-traditsiyniy-obrobitok/products/349-civalka-zernova-mazur

Клієнти були приємно вражені високопотужною технікою, яка, завдяки своїй міцності та довговічній конструкції, є надзвичайно важливою для господарств.

На цьому захід не завершився, адже попереду на всіх присутніх чекав виступ наукових співробітників науково-дослідного інституту. Вони донесли до слухачів новітні тенденції в розвитку насінництва, засобів захисту сільськогосподарських культур, а також переваги та недоліки різних систем обробітку грунту. Ця інформація та результати проведених ними дослідів безумовно  викликали значний інтерес у слухачів.

Відвідувачі заходу були приємно вражені високою інформативністю, креативністю та професіоналізмом організаторів. По закінченню дня поля усі присутні були запрошені на фуршет до ресторану  «Старий Замок», де мали можливість отримати насолоду від смачних українських страв та чудових народних пісень.