(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

День поля ПрАТ «Волинської фондової компанії» та СТОВ «Гаврилюк»

02 Серпень 2012

День поля ПрАТ «Волинської фондової компанії» та СТОВ «Гаврилюк»

27 липня 2012 року в селі Велика Комишуваха, Барвенківського району, Харківської області  «Волинська фондова компанія» спільно із СТОВ «Гаврилюк» організували день поля, де була продемонстрована техніка UNIA.

Cеред присутніх учасників заходу були як керівники та агрономи господарств із усієї області, так і ділові партнери обох підприємств.

 

Конференція розпочалася зі вступного слова керівника СТОВ «Гаврилюк» Гаврилюка Олександра Михайловича. Він розповів про специфіку роботи демонстрованої техніки та її переваги на полях різних господарств. Представники  «Волинської фондової компанії» в свою чергу ознайомили усіх присутніх з агрономічними, технічними даними та перевагами сільськогосподарської техніки бренду UNIA.

  

Під час дня поля було продемонстровано наступну техніку:

  1. Плуг обертовий VIS MX 8+1.

VIS МХ - 8-9 корпусні плуги на рамі 180х180, комплектуються корпусами MX з низьким опором під час оранки, робочою шириною до 45 см, а також системою захисту зрізним болтом-запобіжником або ресорним захистом.

http://vfc.com.ua/uk/388-oborotni-napivnavisni/products/403-plug-oborotniy-napivnavisniy-vis-mx

  1. Культиватор чизельний  KRET PLOW 8B

Культиватор чизельний KRET PLOW - належить до машин типу "напівплуги" - тобто призначений для глибокого розпушення грунту без його перевертання. Агрегат розпушує підорний збитий шар грунту, що забезпечує краще живлення та дренаж грунту. Даний напівплуг можна поєднувати з дисковими агрегатами для забезпечення подрібнення брил та вирівнювання грунту за один прохід.

http://vfc.com.ua/uk/377-navisni-abo-napivnavisni/products/379-kultivator-chizelniy-kret-plow

  1. Агрегатат ґрунтообробний ATLAS XXL 6.0

Лінія напівнавісних агрегатів ATLAS спроектована спеціально для господарств, які цінять ретельний обробіток і зручність, з можливістю інтенсивного обробітку і висіву за один прохід.

http://vfc.com.ua/uk/107-napivnavisni/products/108-agregat-peredposivnogo-obrobitku-atlas

  1. Розкидач органічних добрив TYTAN 18

Розкидачі із серії TYTAN premium - це результат багаторічного досвіду і зростаючих вимог до розкидачів такого класу. Це дозволило створити лінію розкидачів, з першою в  своєму класі самоносною конструкцією. Вантажна платформа із профільованої сталі з однієї сторони дозволила досягти дуже високої міцності, а з другої - зменшити вагу розкидача взагалі. Діапазон вантажопідйомності від 5,5 до 10 тонн дозволяє оптимально підібрати розкидачі в залежності від потреб господарства.

http://vfc.com.ua/uk/287-rozkidachi-organichnih-dobriv/products/292-rozkidach-organichnih-dobriv-tytan

  1. Культиватор дисковий ARES TXL 6.0

Всі агрегати ARES чудово підходять для обробітку грунту із збереженням стерні, що захищає від видування цінного верхнього шару і різко зменшує випаровування вологи. Дані агрегати успішно заміняють неглибоку оранку. TXХL - диски діаметром 660 мм на резинових амортизаторах. Призначені для мілкого (6-12 см), швидкого обробітку стерні з метою пришвидшення проростання падалиць, зупинення випаровування вологи а також початкового перемішування пожнивних залишків.

http://vfc.com.ua/uk/156-navisni-abo-napivnavisni/products/166-gruntoobrobniy-diskoviy-agregat-ares-txl

  1. Розкидач мінеральних добрив MXL 3000

Точність розкидання у великому розмірі. Нові розкидачі MXL з бункером від 1200 л. до 7500 л. і робочою шириною до 36 м. спроектовані спеціально для великих господарств, в яких особливо важливим є точність розкидання добрив і висока продуктивність.

http://vfc.com.ua/uk/293-navisni/products/301-rozkidach-mineralnih-dobriv-mxl

Завдяки огляду та тест-драйву усі присутні змогли належним чином ознайомитися із особливостями демонстрованої техніки. Працівники «Волинської фондової компанії» надали вичерпні відповіді на запитання гостей стосовно сільськогосподарської техніки.

  

По закінченні заходу усі відвідувачі були запрошені на фуршет.