(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

«Всеукраїнський День поля»

02 Липень 2012

27 червня 2012 року в місті Бучач Тернопільської області, відбувся «Всеукраїнський День поля» організований ТзОВ «Бучачагрохлібпром» разом з «Волинською фондовою компанією» та компанією «ДФ-Агро».

На дане дійство було запрошено не тільки керівників та агрономів господарств зі всієї області, а й селекціонерів та виробників насіння.

В першій половині дня було проведено конференцію на якій йшлось про демонстровану техніку та про посіви пшениці, ячменю, ріпаку та інших сільськогосподарських культур української та іноземної селекції, які були продемонстровані в другій половині дня.

Конференцію розпочав вступним словом директор «Бучачагрохлібпром» Петро Іванович Гадз. Також гостей привітав запрошений голова облдержадміністрації Валентин Хоптян.

Потім вступне слово було сказано директором департаменту збуту в західному регіоні ПрАТ «ВФК» Сергійом Олексійовичем Черноплатовим. Він розповів про техніку, яку пропонує компанія для будь-яких господарств, як для господарств, які займаються свинарством так і для господарств, які займаються молочним скотарством, а також про специфіку роботи демонстрованої техніки в деталях, та переваги роботи техніки на полях різних господарств.

В другій половині дня було продемонстровано посіви сільськогосподарських культур української та іноземної селекції, виїзд на демонстраційні посіви, відбувалась демонстрація техніки в роботі та відвідування саду.

На демонстраційній ділянці було показано в роботі таку техніку:

1)    Трактор Deutz-Fahr Agrotron X720.

AGROTRON X цінується передусім за стабільну силу тяги, надійність, комфорт, простоту обслуговування та низькі витрати на експлуатацію. Головні аспекти успіху – сучасний надійний економний двигун DCR, безвідмовна трансмісія ZF та надпродуктивна, безпечна і сучасна гідросистема з трьома незалежними контурами – рульове керування з власним насосом, трансмісія з власним насосом, навіска та зовнішні гідровиходи з власним насосом змінної подачі. 

2) Причіпний розливач рідких добрив MEPROZET PN 18.

Причіпний розливач рідких добрив MEPROZET PN призначений для вивозу комунальних стоків, гноївки, відстійників з ємностей глибиною до 6 м. та розливання на полях, підливання та дощове зрошення овочевих культур, тушіння пожеж на полях та в лісах (садах), доставка води для різних потреб, в тому числі і питної.

http://www.vfc.com.ua/uk/284-prichipni/products/286-prichipniy-rozlivach-ridkih-dobriv-meprozet-pn

3) Агрегат передпосівного обробітку UNIA Atlas XXL 6.0 разом з сівалкою UNIA Mazur 6.0

Лінія напівнавісних агрегатів ATLAS спроектова спеціально для господарств, які цінять ретельний обробіток і зручність, з можливістю інтенсивного обробітку і висіву за один прохід.

http://www.vfc.com.ua/uk/107-napivnavisni/products/108-agregat-peredposivnogo-obrobitku-atlas

Найбільша сівалка традиційного висіву виробництва UNIAgroup. Може агрегатуватися з трактором як навісна або як причіпна разом з візком. MAZUR характеризується міцною та довговічною конструкцією та призначений для великих господарств.

http://www.vfc.com.ua/uk/336-traditsiyniy-obrobitok/products/349-civalka-zernova-mazur

4) Обприскувач причіпний UNIA Europa XXL 3024.

Міцні і перевірені в найбільш складних умовах польові оприскувачі, призначені для великих і середніх господарств, забезпечують точність оприскування і зручність в обслуговуванні, також комплектуються управлінням з системою GPS.

http://www.vfc.com.ua/uk/311-obpriskuvachi-polovi-prichipni/products/319-obpriskuvach-prichipniy-europa

5) Розкидач мінеральних добрив UNIA MXL 3000 разом з візком UNIA Kastor

Точність розкидання у великому розмірі. Нові розкидачі MXL з бункером від 1200 л. до 7500 л. і робочою шириною до 36 м. спроектовані спеціально для великих господарств, в яких особливо важливим є точність розкидання добрив і висока продуктивність.

http://www.vfc.com.ua/uk/293-navisni/products/301-rozkidach-mineralnih-dobriv-mxl

Візок KASTOR призначений для агрегатування з навісними розкидачами MX та MXL, роблячи їх причіпними, що дозволяє використовувати менший трактор, регульована ширина колії 1500-1800 мм дозволяє працювати у міжряддях, конструкція рівномірно розподіляє вагу розкидача між трактором та колесами візка, колеса 400/60-15,5

http://www.vfc.com.ua/uk/293-navisni/products/297-vizok-dlya-navisnih-rozkidachiv-kastor

6) Плуг оборотний напівнавісний UNIA VIS MX 8+1.

VIS МХ - 8-9 корпусні плуги на рамі 180х180, комплектуються корпусами MX з низьким опором під час оранки, робочою шириною до 45 см, а також системою захисту зрізним болтом-запобіжником або ресорним захистом.

http://www.vfc.com.ua/uk/388-oborotni-napivnavisni/products/403-plug-oborotniy-napivnavisniy-vis-mx

7) Зерносушарка AGREX PRT 250.

Мобільна зерносушарка моделі PRТ 250 ME призначена для сушіння різних видів зернових. Продуктивність сушарки від 75.000 до 270.000 кг / добу в залежності від виду висушуваного продукту і його характеристик, початкової вологості і погодних умов. Зерносушарка приводиться в дію електродвигуном (400 В) або валом відбору потужності (В.О.М.) трактора (80 к.с.).

http://www.vfc.com.ua/uk/119-zernosusharki-mobilni/products/122-zernosusharka-prt250

Перед показом техніки менеджери ПрАТ «ВФК» проводили міні-конференції біля кожної техніки, яка йшла в роботу. Вони розповідали про переваги техніки, будову, та принцип роботи, а також відповідали на численні питання гостей.

По закінченні демонстрації техніки відвідувачі були запрошені на фуршет.