(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

День поля "ВФК" та "Агропродсервіс". Демонстраційна частина.

06 Липень 2012

В другій половині дня відбувалась демонстрація техніки в роботі на двох ділянках.

На першій ділянці було продемонстровано таку техніку:

1)     Косарка навісна KUHN GMD 66 SELECT.

Задні триточкові навісні косарки - овальні диски - компактна захищена ріжуча рама - підстроювання тиску на грунт пружиною - компактність при транспортуванні - перевірена та надійна техніка.

http://www.vfc.com.ua/uk/244-kosarki-diskovi/products/260-kosarka-navisna-gmd-select

2)     Кормозмішувач KUHN Euromix I 870.

Новий змішуючий шнек, що приводиться в дію розробленої KUHN коробкою швидкостей. Ручне регулювання контурних ножів для прискореного подрібнення та рівномірного змішування. Вікна роздачі попереду праворуч або / ззаду ліворуч. Незалежна рама з електронною системою простого зважування в стандартній комплектації. Електрона система програмованого зважування в якості додаткового обладнання з графічним екраном і підказкою дій оператора. Наглядовий місток для візуального контролю процесу змішування.

http://www.vfc.com.ua/uk/152-kormozmishuvachi/products/153-kormozmishuvach-euromix-i-70

3)     Зерносушарка AGREX PRT 250.

Мобільна зерносушарка моделі PRТ 250 ME призначена для сушіння різних видів зернових. Продуктивність сушарки від 75.000 до 270.000 кг / добу в залежності від виду висушуваного продукту і його характеристик, початкової вологості і погодних умов. Зерносушарка приводиться в дію електродвигуном (400 В) або валом відбору потужності (В.О.М.) трактора (12 В).

http://www.vfc.com.ua/uk/119-zernosusharki-mobilni/products/122-zernosusharka-prt250

4)     Сівалка точного висіву KUHN Planter 3.

Точний висів на однакову глибину - однакову відстань між насінням завдяки низькому розташуванню висівного диска - від'єднання при перевантаженнях - розташування сошників сприяє прискоренню вігетаціі - різні висівні модулі для всіх умов роботи та практично всіх типів насіння (опора на задній каток, балансир) - складна рама - внесення добрив з переднього або вбудованого бункера - пневматичне внесення мікрогранул.

http://www.vfc.com.ua/uk/355-traditsiyniy-obrobitok/products/361-sivalka-tochnogo-visivu-planter

На другій ділянці поля було продемонстровано техніку в роботі, а саме:

1)     Прес-підбирач рулонний KUHN VB 2160.

Швидкість, простота і надійність - ось основні якості рулонних прес-підбирачів КУН моделей VB із змінною камерою. Модель VB 2160 розрахована на діаметр тюків від 80 см до 185 см. Завдяки унікальним інноваціям, таким як технологія вбудованого ротора і технологія Progressive Density цей прес-підбирач прекрасно підходить для виконання свого завдання - високоякісного формування тюків.

http://www.vfc.com.ua/uk/267-pres-pidbirachi-rulonni/products/273-pres-pidbirach-rulonniy-vb

2)     Причіпний розливач рідких добрив MEPROZET PN 18 разом з трактором Deutz-Fahr Agrotron X720.

Причіпний розливач рідких добрив MEPROZET PN призначений для вивозу комунальних стоків, гноївки, відстійників з ємностей глибиною до 6 м. та розливання на полях, підливання та дощове зрошення овочевих культур, тушіння пожеж на полях та в лісах (садах), доставка води для різних потреб, в тому числі і питної.

http://www.vfc.com.ua/uk/284-prichipni/products/286-prichipniy-rozlivach-ridkih-dobriv-meprozet-pn

http://www.vfc.com.ua/uk/83-250-330-k-s/products/84-traktor-agrotron-x

3)     Комбінований ґрунтообробний агрегат для обробітку ґрунту KUHN DOMINATOR 4550-21.

Комбінований агрегат для первинного обробітку ґрунту, встановлює нові стандарти в роботі з поживними рештками, боротьбі з ущільненням ґрунту та закладанні рослинних залишків за один прохід. Це призводить до більш швидкого розкладання пожнивних решток, покращенню корінного розвитку рослин, при зниженні експлуатаційних витрат.

4)     Обприскувач причіпний KUHN Atlantique 3200/24.

Догляд за посівами вимагає від виробників сільськогосподарської продукції суттєвої адаптації до непередбачених обставин. Обприскувач KUHN моделі ATLANTIQUE відповідає цим вимогам завдяки комбінації різного устаткування.

http://www.vfc.com.ua/uk/311-obpriskuvachi-polovi-prichipni/products/321-obpriskuvach-prichipniy-atlantique

5)     Розкидач органічних добрив KUHN Propush 2044.

Переваги розкидача: телескопічний гідроциліндр забезпечує просту і надійну подачу матеріалу, посилена штовхаюча передня стіна, надійна металозварна рама, матеріал низу і стінок забезпечує мінімальне тертя, горизонтальні і вертикальні бітери з легко замінюючими лопатками бітерів або зубів, зручний монтаж і демонтаж бітерів для транспортування і зберігання добрив, простий в техобслуговуванні. 

http://www.vfc.com.ua/uk/287-rozkidachi-organichnih-dobriv/products/290-rozkidach-organichnih-dobriv-propush

Перед показом техніки менеджери ПрАТ «ВФК» проводили міні-конференції присвячені тій чи іншій техніці. Вони розповідали про переваги техніки, будову, та принцип роботи, а також відповідали на численні питання гостей Дня поля.

По закінченні Дня поля відвідувачі були задоволені демонстрацією техніки та відкриттям насіннєвого комплексу.