(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

День поля "ВФК" та "Агропродсервіс". Теоретична частина.

06 Липень 2012

4 липня 2012 року в селі Настасів Терніпільського району Тернопільської області відбувся традиційний День поля організований корпорацією «Агропродсервіс». На дане дійство корпорація запросила не тільки керівників та агрономів господарств зі всієї області, а й ділових партнерів. «Волинська фондова компанія» виступила на даному Дні поля як представник всесвітньо відомої компанії «KUHN».

В першій половині дня було відкриття сучасного насіннєвого комплексу потужністю 15 тонн на годину, а також проведено багатолюдну конференцію на якій йшлось про демонстровану техніку та про новий насіннєвий комплекс.

Конференцію розпочав вступним словом генеральний директор «Агропродсервісу» Іван Чайківський. Також гостей привітав запрошений голова облдержадміністрації Валентин Хоптян.

Потім вступне слово було сказано начальником відділу маркетингу та розвитку ПрАТ «ВФК» Ломагою Тетяною Леонідівною. Вона детально розповіла про техніку, яку пропонує компанія для будь яких господарств, як для господарств, які займаються свинарством та молочним скотарством, так і для хліборобів.

Комерційний директор компанії «KUHN» Віталій Білько розповів про специфіку роботи демонстрованої техніки в деталях, та переваги роботи техніки на полях різних господарств.

Після пленарної частини для гостей було запропоновано смачний обід на лісовій галявині в українському стилі.

  

В другій половині дня відбувалась демонстрація техніки в роботі на двох ділянках.