(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Спільний день поля «Волинської фондової компанії» та «Сварог». Практична частина.

21 Травень 2012

В другій половині дня всі гості були запрошені на огляд техніки у роботі на полі.

 

Учасникам були продемонстровані такі машини:

1) Розкидач органічних добрив Tytan 18 польської компанії Unia Group.

Перевагою розкидача є велика вантажопідйомність 14 тонн, висока ефективність і універсальність. Для того щоб відповідати високим потребам, які ставляться до розкидачів такого класу, конструкція в цілому встановлена на міцному шасі, яке оснащене надійними і стійкими робочими елементами найбільш високої якості. Бункер у формі ванни і потужний з гідравлічним приводом транспортер гарантують роботу розкидача протягом багатьох років.

http://www.vfc.com.ua/uk/287-rozkidachi-organichnih-dobriv/products/292-rozkidach-organichnih-dobriv-tytan

 

Напівнавісний агрегат Atlas 9м спроектований спеціально для господарств, які цінять ретельний обробіток і зручність, з можливістю інтенсивного обробітку і висіву за один прохід.

http://www.vfc.com.ua/uk/107-napivnavisni/products/108-agregat-peredposivnogo-obrobitku-atlas

3) Сівалка Challenger CH 8186 HFF  американської корпорації  AGCO.

Сівалка Challenger CH 8186 HFF легка в користуванні, всього кілька хвилин потрібно оператору, щоб запустити в роботу даний 16-ти рядний агрегат, транспортна ширина якого становить всього 4,58 м. дана модель особливо ефективна при русі по крутим схилам та по горбистій місцевості, оскільки обидві секції сівалки 8186 мають незалежну трансмісію, яка виключає проблему надто високої або надто низької швидкості приводу, в результаті чого підтримується однакова відстань між насінням в ряду.

4) Агрегат ґрунтообробний дисковий Ares TXL 6,0 HR польської компанії виробника Unia Group.

Агрегат ARES чудово підходить для обробітку ґрунту із збереженням стерні, що захищає від видування цінного верхнього шару і різко зменшує випаровування вологи. Даний агрегат успішно заміняє неглибоку оранку. В ході обробки стерні спеціально розроблені загартовані секції дисків, міцна рама з рівномірним розподілом навантаження і широкий вибір катків гарантують ефективний обробіток.

http://www.vfc.com.ua/uk/156-navisni-abo-napivnavisni/products/166-gruntoobrobniy-diskoviy-agregat-ares-txl

Після кожної демонстрації бренд-менеджери нашої компанії детально розповідали про принцип роботи кожної одиниці техніки та відповідали на запитання гостей.

Техніка показала себе в демонстрації на відмінно.

Після демонстрацій техніки відбувся для усіх учасників фуршет, на якому в неформальній обстановці було обговорено всю продемонстровану техніку, та було дано відповіді на всі численні запитання.