(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Спільний день поля «Волинської фондової компанії» та «Сварог». Теоретична частина.

21 Травень 2012

В п’ятницю, 18 травня 2012 року в Хмельницькій області, в селі Мокіївці відбувся спільний день поля ПрАТ «ВФК» та корпорації «Сварог».

Дійство розпочалось о 10 годині ранку. Були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств, як Хмельницької області так і сусідніх областей.

В першій половині дня було організовано конференцію, на якій виступили з доповідями працівники різних компаній-учасників.

З привітанням до гостей виступив генеральний директор «Волинської фондової компанії» Спященко Олександр Євгенович, який презентував присутнім цікаву презентацію про компанію та вручив сертифікат-подяку керівнику корпорації «Сварог» за плідну та довготривалу дружбу з нашою компанією.

Наступними слово «взяли» директор машино-транспортного комплексу корпорації «Сварог» Філюк С.А., головний агроном північного регіону корпорації «Сварог» Антонюк Ф.П. та керівник департаменту точного землеробства корпорації Маярчук М.С.

На конференції також виступали представники компаній ТОВ «Пегас агро» та «Політехніка».

Бренд-менеджери «ВФК» виступали з доповідями про техніку брендів Unia та Challenger. Вони розповідали про технічні та економічні переваги техніки, особливості її застосування та умови купівлі даної техніки.

Потім усі гості були запрошені на огляд машинно-тракторної станції Корпорації «Сварог».