(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Аграрна еліта України-2012"

23 Квітень 2012

Проект «Аграрна еліта України» є спецвипуском журналу «The Ukrainian Farmer». Цього року вже вдруге відбулось нагородження лідерів аграрної галузі України за версією журналу «The Ukrainian Farmer».

Приємно, що до сотні найпотужніших аграрних підприємств України долучились нові учасники, які не були номіновані у минулому році.

Найбільші агрохолдинги країни були нагороджені відзнаками у вигляді символічного золотого колоса. Дані відзнаки вручали домінантам відомі громадські діячі та журналісти України.

  

Церемонія нагородження відбулась у приміщенні Національної філармонії України. На даному дійстві окрім представників агрохолдингів були присунті дилери сільськогосподарської техніки, виробники насіння, засобів захисту, експерти аграрного ринку.

Гості та учасники дійства із задоволенням спостерігали за виступами танцювального гурту «Балет А6». Особливо всіх здивувала поява Ксенії Симонової – пісочної художниці. За допомогою особливої техніки, Ксенія Симонова, створювала на світловому столі малюнки з піску, які плавно переходили один в інший, а відображення даного захоплюючого «пісочного шоу» всі могли бачити на великому екрані.

  

Родзинкою даної церемонії нагородження був телеведучий Юрій Горбунов, який заряджав зал позитивною енергією та веселим настроєм.

«Волинська фондова компанія» є давнім партнером та товаришем журналу «The Ukrainian Farmer». Тому представники нашої компанії також були запрошені на даний захід.

Усі учасники «Аграрної еліти України» вдячні організаторам даного проекту за визнання їхніх успіхів, здобутків та за високу оцінку щоденної нелегкої праці в галузі сільського господарства.

  

Після урочистої частини, у теплій неформальній обстановці, відбулося дружнє спілкування учасників проекту та його гостей.