(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Ми радіємо за успіхи своїх клієнтів.

30 Березень 2012

27 березня у Горохівському районі відбулось офіційне відкриття та презентація продукції нового молокопереробного заводу із торговою маркою «Угринів-молоко». Ініціював зведення заводу депутат обласної ради, директор ПОСП імені Тараса Шевченка Андрій Турак.

 

ПОСП ім. Т. Г. Шевченка оснащене за останнім словом техніки, тут для корів практикують механізовану роздачу кормів та збалансоване годування, а ще – триразове механізоване доїння у доїльних залах.  Тому молокопродукти виготовлятимуться виключно із власної сировини, адже надій молока у господарстві сягає 15 тонн щодоби. 

Усю технологію автоматизовано та комп’ютеризовано фахівцями фірми "TESA" (Ізраїль). Обладнання розраховане переробляти 3 тонни молока на годину. Сьогодні тут працює 7 спеціалістів, у перспективі очікують збільшення штату.

Уже запущено виробництво молока, кефіру, сметани та йогуртів різного ґатунку та жирності. Неабиякі смакові якості виготовленої продукції відзначили й члени польської делегації – представники влади м. Грубешів та Грубешівського повіту(Лешек Червонка і Пьотр Чапскі) та гість з Ізраїлю (Ісак Нісенблат, директор підприємства «Тесса», яке займалося поставкою і встановленням обладнання).

 

Завітала з такої нагоди до Угринова й народний депутат України, захисник інтересів селянства Катерина Ващук, та, звісно, скуштувала молока.

Реалізовувати продукцію керівництво заводу має намір у спеціальних торгових точках, а частину планує постачати у заклади соціальної сфери.