(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Відбулась конференція «Елеватор-2012»

26 Березень 2012

22 березня 2012 року в готельно-ресторанному комплексі «Козацький стан» за адресою: м. Київ, Бориспільське шосе, 18км відбулась конференція «Елеватор-2012» для керівників аграрних підприємств, інженерів, зернотрейдерів.

Дана конференція проводилась вдруге. Наша компанія разом з компанією «Agrex» вперше виступили ексклюзивними партнерами з обладнання.

Учасниками заходу стали понад 120 аграрних спеціалістів – інженерів, керівників господарств, науковців, представників компаній, що працюють на ринку обладнання для зберігання, сушіння та очищення зерна.

     

Програма конференції об’єднала виступи представників науки, що розкрили теоретичні аспекти доробки зерна перед зберіганням та власне його зберігання у сховищах різних типів; практиків, які поділилися досвідом виробництва елеваторних систем та їх монтажу і експлуатації; аналітиків ринку зернових та олійних культур.

На конференції було обговорено багато різноманітних тем щодо зерносушіння, способів захисту зерна при його тривалому зберіганні, логістика зерна, проектування та будівництво сучасних зерносховищ, розвиток та вдосконалення сучасного зерносховища, та багато інших.

Микола Грязнов, голова представництва по країнам СНД «Agrex CIS» доповів по темі «Додатковий заробіток на елеваторі». Його розповідь зацікавила усіх присутніх, про що свідчив цілий ряд запитань, відповіді на, які впевнено надавав доповідач.

Микола Грязнов продемонстрував учасникам конференції змістовну та цікаву презентацію по італійській техніці бренду «Agrex». 

     

В учасників конференції була гарна можливість ознайомитись з тенденціями зернового ринку України, а також порівняти пропозиції різних виробників та прийняти в майбутньому остаточне рішення про купівлю техніки такого спрямування.

Маємо надію, що усі учасники заходу отримали важливу інформацію та задоволені тим, що приймали участь у даній конференції.