(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

ПрАТ «ВФК», «ДФ-Агро» та ТОВ «Колос» - гарна команда.

20 Липень 2011

14 липня 2011 року ПрАТ «ВФК» спільно з "ДФ-Агро" та ТОВ «Колос» в с. Пустоварівка, Київської обл. провели спільний день поля. Працівники «Волинської фондової компанії» провели покази техніки в роботі, а також був проведений семінар-нарада щодо технології вирощування сільськогосподарських культур.

На дні поля була продемонстрована в роботі така техніка:

Трактор німецької компанії Deutz-Fahr X720 – це незамінний помічник в господарстві, передусім цінний за стабільну силу тяги, надійність, комфорт, простоту в обслуговуванні та низькі витрати на експлуатацію. Трактор був представлений з ґрунтообробним агрегатом польської компанії Unia Group Cut XXL 6 – це причіпна дискова борона, яка призначена для розпушування та розбивання ґрунту,  таким чином можна обробляти поживні культури та перемішувати поживні рештки з ґрунтом.

Також був представлений ґрунтообробний агрегат виготовлений компанією Unia Group Kret Plow 8 – це глибокорозпушувач призначений для основного обробітку ґрунту без перевертання пласта. Така здатність агрегату сприяє накопиченню вологи у продуктивному шарі ґрунту та дренажу верхнього шару ґрунту.

На дні поля найбільше зацікавленості у відвідувачів викликали розкидач Tytan 18 та прес-підбирач DF 120.

Tytan 18 – це універсальний розкидач органічних добрив. Завдяки вантажопідйомності 18 тонн дозволяє працювати як найдовше на полі.

DF 120 – це сучасний рулонний прес-підбирач, який призначений для збирання трави, соломи та сіна, а також легкий в експлуатації. Машина забезпечує найкращі показники продуктивності та якості при будь-яких умовах праці. 

На дні поля були присутні керівники підприємств Київської, Житомирської, Чернігівської та Черкаської областей. Також були присутні представники і нашої компанії. Вони відповідали на запитання відвідувачів, розповсюджували друковані матеріали по представленій техніці та розповідали про техніку, яка не була представлена на дні поля, але потрібна в кожному господарстві для полегшення вирощування урожаю.