(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Інтрига сезону закінчилась!

27 Січень 2012

Закінчився конкурс по оголошенню кращих працівників відділу продажу. Отже, переможці конкурсу визначені в номінаціях: «Наш профі зі збуту», «Кращий директор філії», «VIP-продавець Unia», «Цінний елемент ВФК», «Відкриття року».

Для журі було важко визначити переможців, адже різниця у балах по декільком номінаціям між учасниками конкурсу була мізерною, але все - таки були оголошені ці щасливчики, які отримали путівки в Єгипет та у Карпати.

Крім путівок переможці отримали дипломи та оплески всіх працівників компанії.

 

Мальовничі Карпати – край синіх лісистих, неповторних по своїй красі гір з бурхливими ріками і кришталево-прозорими озерами. Карпати зустріли наших переможців хорошою погодою, свіжим повітрям, чистим і пухким снігом та мальовничими пейзажами. 

 

Відпочинок вдався на славу!

Привітний до відпочиваючих Єгипет – країна сонця, пустелі, надзвичайної краси підводного світу Червоного моря, священної річки Ніл та інших чудових пам’яток древньої цивілізації.

 

Єгипет вразив переможців своєю загадковістю, багатою та різноманітною фауною, кришталево-чистою водою смачними делікатесами та подарував незабутні враження.

 

Вітаємо!!! Наших переможців!!! Так тримати!!!