(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

ІнтерАгро-2012

15 Лютий 2012

З 7 по 10 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась 8-ма щорічна міжнародна виставка сільськогосподарської техніки ІнтерАгро 2012. Ця подія найголовніша в році для різних сфер сільськогосподарського господарства.

У виставці брали участь більше 500 компаній, у тому числі понад 160 іноземних, із 21 країни світу, такі як: Австрія, Аргентина, Великобританія, Данія, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Литва,  Нідерланди, Німеччина, Польща, Росія, Туреччина, Угорщина, Україна (всі регіони), Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія та інші. Загальна площа експозицій склала більше 30 000 м², на яких було представлено сільськогосподарську техніку, насіння, агрохімію, біоенергетику, інформаційні технології та агросервіс, обладнання, запасні частини, агроекономіку та управління сільгоспвиробництвом, сільськогосподарські технології та багато іншого.

Виставку відвідали більш ніж 20 000 спеціалістів з України та інших країн. Під час виставки було проведено ряд конференцій, семінарів, круглих столів та ін.

Відвідувачі виставки та учасники мали унікальну можливість ознайомитися з останніми світовими досягненнями у галузі сільського господарства, взяти участь в обговоренні важливих питань, пов'язаних з перспективами і проблемами сучасного агропромислового комплексу, отримати об'єктивну картину сільськогосподарського ринку.

ПрАТ «Волинська фондова компанія» в восьме прийняла участь у виставці. На площі в 380 м2 було розміщено техніку брендів KUHN, Unia Group, Meprozet, Laverda.

До виставки наша компанія для відвідувачів виставки та клієнтів компанії, підготовила ряд сюрпризів. На виставці було оголошено акційні ціни на певну техніку виставлену на виставковій площадці, наприклад на прес-підбирач Z-511 компанії Unia Group. Також під час виставки було проведено безпрограшну лотерею для відвідувачів. На стенді було розміщено пункт видачі подарунків для переможців лотереї.

На виставковій площадці працювала велика кількість досвідчених менеджерів нашої компанії. Вони відповідали на будь які питання відвідувачів, проводили  для всіх бажаючих огляд виставленої техніки та надавали консультації. Також на площадці було проведено сервісні консультації для всіх бажаючих клієнтів нашої компанії. 

На виставці наша компанія запропонувала не тільки техніку, а й запасні частини до техніки провідних виробників світу.

Також ПрАТ «ВФК» прийняла участь у семінарі «Ефективні технології зберігання зерна».

В останній день виставки наша компанія отримала дві відзнаки від організаторів виставки «ІнтерАгро 2012», а саме: Сертифікат та Диплом за впровадження ефективних технологій в сільськогосподарський сектор України.

Надійність, якість, професіоналізм - принцип нашої роботи, так було, є і буде.