(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Агро-Поділля-2011

15 Вересень 2011

10 вересня 2011 року пройшла ХХVII обласна сільськогосподарська виставка «Агро-Поділля-2011» в м. Хмельницький. Виставка відбулась на території ВАТ «Хмельницькголовплемпідприємство» у м. Хмельницьку. На цій виставці були представники з регіонів області, та сільськогосподарські компанії зі всієї України.

Не змогла не прийняти участь і ПрАТ «Волинська фондова компанія» та компанія «ДФ-Агро». Компанії представила велику кількість пропонованої техніки. Була техніка польського виробництва, Unia Group, французького виробника Kuhn та німецького виробника Deutz-Fahr.

Особливу увагу відвідувачів привернув до себе трактор німецької компанії-виробника Deutz-Fahr марки Agrotron X 720. Це надійний та економічний силовий агрегат, який однаково підходить для важких польових робіт і транспортних операцій.

 

Також відвідувачі відмітили особливою увагою напівнавісна дискова борона компанії Unia Group марки Cut XXL. Борона напівнавісна, легко транспортується, так як має гідравлічний механізм для складання, також легка в роботі та в обслуговуванні.

На виставковій площадці ПрАТ «ВФК» були представлені наступні агрегати: сівалка точного висіву компанії Kuhn Planter 2 12p, глибокорозпушувач Kret Plow 8B + TK, напівнавісний оборотний плуг Vis MX 8+1, навісний розкидач мінеральних добрив MX 300, причіпний розкидач органічних добрив Tytan 18 компанії Unia Group.

В день виставки організаторами «Агро-Поділля-2011» було вручено диплом для ПрАТ «Волинської фондової компанії» за «Організацію найбільшої виставкової експозиції сучасної сільськогосподарської техніки».