(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

ПРОГНОЗ: Площі під пшеницею в Україні можуть обігнати соняшник

16 Квітень 2019

У цьому році в Україні площі під пшеницею можуть обігнати площі соняшнику. Кукурудза, соняшник і соя втрачають рентабельність, а по пшениці і рапсу спостерігається зростання даного показника.

Таку точку зору, висловила аналітик «УкрАгроКонсалт» Єлизавета Малишко, передає zol.ru.

Вона зазначила також, що в Україні погода як ніколи сприятлива для сівби ярих культур і вегетації озимих.

«Весна чудова, перехід температур на позначку не вище 5° C стався на 2 тижні раніше. Це добре і для озимих, і для ярової сівби», — заявила вона.

Основне питання формування ярового клину — це співвідношення посівних площ соняшнику і кукурудзи. Як сказала пані Малишко, інтрига полягає в сівбі пізніх ярих. Ціновий показник для соняшника негативний, а посівні площі кукурудзи можуть залишитися на рівні минулого року, вважає аналітик.

Як зазначає представниця «УкрАгроКонсалт», в значній мірі врожайність польових культур буде залежати від кількості опадів в травні.

«Потрібно дивитися на кількість травневих опадів. Якщо їх будуть вище звичайного, то і врожайність буде вище трендової », - резюмувала експерт.

Нагадаємо, ДФС повідомляє, що в першому кварталі 2019 го з України було експортовано 33,7 тис. тонн насіння соняшнику на $14,4 млн.