(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

У світі скорочуються посівні площі під пшеницею

25 Січень 2018

Посівна площа пшениці в 2018/19 сезоні знизиться на 1% за рік до 218,5 млн га (219,9 млн га в поточному сезоні) на скорочення площ слід очікувати у ЄС, Росії, Індії і Північній Америці. Про це свідчать дані оцінки Міжнародної ради по зерну (IGC).

В ЄС скорочення складе 2% до 25,9 млн га, що спричинене несприятливими погодними умовами під час посівній кампанії. У країнах Балтії і в Німеччині площа сівби знизилася на 5%.

Через несприятливі погодні умови під час осінньої сівби, посівна площа пшениці в Росії прогнозується нижче початкових очікувань на 1% на рівні 26,5 млн га. Незважаючи на недостатній рівень снігового покриву в центральних і південних регіонах, температурний режим не представляв небезпеки для посівів.

У США очікується зниження площі сівби озимої пшениці п'ятий сезон поспіль. Однак з огляду на пошкодження морозами в січні після декількох місяців посушливих погодних умов, в США є потенціал до розширення площ під ярою пшеницею. Таким чином, загальна площа сівби може зрости на 2,2% за рік до 15,5 млн га.

У Канаді посівна площа під озимою пшеницею скоротилася на 11%. Дана тенденція спостерігається тринадцятий сезон поспіль, проте в загальній структурі посівів озимої пшениці займає всього 90%. При цьому, експерти прогнозують зростання площі під ярою пшеницею, що в підсумку призведе до збільшення площі на 0,2% до 9 млн га.

Джерело: http://agroconf.org/content/u-sviti-skorochuyutsya-posivni-ploshchi-pid-psheniceyu