(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Експорт агропродукції в ЄС за 9 місяців зріс майже на 40%

02 Листопад 2017

За 9 місяців 2017 року експорт української аграрної продукції до країн Європейського союзу зріс на 39,8% і склав 4,177 млрд доларів.

Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофимцева, передає прес-служба відомства.

За її словами, зростання експорту на ринки ЄС відбулося в основному за рахунок збільшення обсягів поставки кукурудзи (57,4%), ріпаку (72,9%), соняшникової олії (23%).

"Крім того, значно збільшилися поставки м'яса та харчових субпродуктів птиці, меду, кондитерських виробів, маргаринової продукції і таких цікавих нішевих продуктів як сорго або насіння льону", - зазначила Трофимцева.

В результаті експорт збільшився на 39,8% і склав 4,177 млрд доларів, а імпорт - на 11,7% до 1,581 млрд доларів. Основними імпортерами української продукції серед країн ЄС є Нідерланди, Іспанія, Польща, Італія та Німеччина.

На сьогодні повністю використані тарифні квоти на цукор, мед, ячмінь, ячмінну крупу та борошно, оброблені томати, виноградний і яблучний сік, кукурудзу і пшеницю.

Нагадаємо, раніше в МЕРТ розповіли, які українські товари користуються найбільшим попитом в ЄС. Зокрема, з продукції аграріїв найбільшим попитом в Європі користувалися кукурудза і соняшникова олія.
 

Джерело:https://www.rbc.ua/ukr/news/eksport-agroproduktsii-es-9-mesyatsev-vyros-1509531798.html