(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Україна б’є рекорди експорту масла

05 Жовтень 2017

За перші 8 місяців поточного року експорт вершкового масла з України склав майже 18 тис. т, що стало абсолютним рекордом за останні десять років. Цей обсяг уже в півтора рази перевищує експорт за весь минулий рік. При цьому, у 2016 році за кордон було поставлено 12 тис. т масла.  

Основними споживачами українського вершкового масла стали Туреччина, Грузія, Казахстан і Молдова). Проте, цього року Україна нарощує свою присутність на ринку ЄС. За весь минулий рік до країн Європейського союзу було експортовано 741 т цієї продукції, проте за першу половину 2017 року експорт масла до ЄС склав вже 1,3 тис. т, нагадаємо, що піврічна квота на безмитний експорт складає 900 т. Таким чином Україна вже здійснила поставок в країни ЄС на 400 т понад розміру квоти, і експорт продовжується навіть з урахуванням сплати додаткового мита в розмірі 10%. До кінця року квота буде використана на 100%.

Основною перевагою українського масла на європейському ринку є його ціна. В середньому Україна реалізує вершкове масло в Європу за ціною 4,3 дол/кг, у той час як середня вартість масла закупленого країнами ЄС складає від 4,8 до 5,4 дол/кг.

Джерело: http://ucab.ua/ua/pres_sluzhba/novosti/ukraina_be_rekordi_eksportu_masla