(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Зібрано 10 млн тонн зерна нового врожаю

18 Липень 2017

Станом на 18 липня збір ранніх зернових та ріпаку проводиться згідно плану по всій Україні. За останніми даними, вже зібрано 10 млн тонн зерна на 3,1 млн га (32% від запланованих 9,4 млн га) при середній врожайності 32,6 ц/га.

«Дефіцит вологи в червні не дав можливості повністю реалізувати потенціал цьогорічного врожаю зернових колосових культур, однак це особливо не впливає на загальну зернову ситуацію. Потреби країни у продовольчому зерні, для кормових цілей та для переробної промисловості задовольняються повністю. Обсяг експорту буде перевищувати об’єм внутрішнього споживання», - прокоментував перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк хід збиральних робіт під час відео-конференції з регіонами.

Попри незначне зниження врожайності, завдяки світовій кон’юнктурі цін на зерно, міністерство очікує, що річний фінансовий результат роботи сільгоспвиробників буде на рівні минулого року.

Крім того, перший заступник Міністра повідомив, що отримані результати оцінки якості зерна з південного регіону підтвердили добру та високу якість пшениці нового врожаю. За попередніми прогнозами, частка пшениці 1-3 класу зросте і може скласти від 50 до 70% відповідно до загального валу.

Джерело: прес-служба Міністерства аграрної політики України http://minagro.gov.ua/uk/node/24288