(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Виробники продукції тваринництва повинні до 2019 року запровадити систему НАССР

26 Червень 2017
На адаптацію до міжнародної системи управління безпечністю продуктів харчування у виробників продукції тваринного походження є півтора року.

Про це повідомила під час виїзного засідання аграрного комітету в Волинську область заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова. 

 
Заступник міністра підкреслила, що перехід на цю систему підніме якість української продукції та спростить вихід виробників на міжнародні ринки.
 
«Щодо безпечності харчових продуктів, то вже прийнято закон №1602, який декларує, що всі оператори харчового ринку мають запровадити систему HACCP (система управління безпечністю продуктів) у три етапи. Останній «дедлайн» – до 1 січня 2019 року. Запровадити його мають навіть невеликі виробники продукції тваринництва», – додала Олена Ковальова.
 
Заступник міністра також уточнила, що наразі експорт саме тваринницької продукції ще незначний.
 
Так, за чотири місяці 2017 року на зовнішні ринки поставлено агропродукції на суму $6,03 млрд (на 32% більше, ніж за аналогічний період 2016 року). Однак ці рекорди – заслуга переважно рослинників. Так,  вони  продали на зовнішні ринки зернових на $3 млрд, що на $2,4 млрд більше, ніж у січні–квітні минулого року. А от продуктів тваринного походження у 10 разів менше – лише на $304,4 млн. Втім, це все одно більше, ніж за аналогічний період минулого року (154,1%).
 
Джерело: http://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/8149-vyrobnyky-produktsiii-tvarynnytstva-povynni-do-2019-roku-zaprovadyty-systemu-nassr.html