(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Через прохолодну весну розвиток посівів затримався на два тижні

31 Травень 2017
Прохолодна і тривала весна 2017 року викликала затримку в рості і розвитку більшості сільськогосподарських культур в середньому на 12-14 днів.

Водночас стан посівів сільськогосподарських культур в цілому добрий та задовільний. Посіви озимої пшениці проходять фазу початку колосіння, а ранньостиглі сорти ранніх строків сівби - цвітіння. Ячмінь озимий знаходиться у фазах колосіння-цвітіння.

 
Рослини озимої пшениці зараз знаходяться в кінці VII етапи органогенезу. Посіви ранніх ярих зернових культур (ячмінь, овес, пшениця і тритікали) знаходяться на початку VI етапи органогенезу. Висота рослин 30-42 см, довжина конуса наростання 6,0-8,0 мм.
 
Стан посівів кукурудзи переважно добрий та задовільний. Рослини, залежно від строків сівби, знаходяться у фазі 3-7 листків. Місцями в центральних, північних і південних областях листя цієї культури будо пошкоджене заморозками.
 

Джерело: http://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/7944-cherez-prokholodnu-vesnu-rozvytok-posiviv-zatrymavsia-na-dva-tyzhni.html