(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Мінагрополітики перерахувало 306 млн гривень на виплату дотацій

05 Квітень 2017

Мінагрополітики перерахувало на небюджетний рахунок, відкритий в Державній казначейській службі України, 306 327,9 тис. гривень для автоматичної виплати дотацій у рамках держпідтримки сільгоспвиробників. 

Таке перерахування відбулося відповідно до Порядку розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 №83.

Так, до виплати у квітні 2017 року було акумульовано 217,3 млн гривень. Окрім того, за рахунок наповнення спеціального фонду, було перераховано додаткових 88 987,2 тис. гривень для виплати бюджетної дотації аграріям для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції.

Після формування Державною фіскальною службою Реєстру отримувачів бюджетної дотації, Держказначейство здійснить перерахування в автоматичному режимі відповідним отримувачам суми бюджетної дотації.

Нагадаємо, здійснення виплати таких дотацій за лютий 2017 року відбувається за окремими умовами у зв’язку з термінами набуття чинності відповідних нормативно-правових актів. Здійснення державної підтримки з березня місяця здійснюється у звичайному режимі.

Джерело: http://agravery.com/uk/posts/show/minagropolitiki-pererahuvalo-306-mln-griven-na-viplatu-dotacij