(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

USDA прогнозує падіння виробництва соняшнику в Україні на 20%

03 Квітень 2017

Як повідомляє USDA в оновленому огляді Ukraine: Oilseeds and Products Annual, обсяг виробництва олійної в новому сезоні прогнозується на рівні 11,2 млн т, що буде нижче рекордного результату поточного маркетингового року на 20%.

Цей прогноз грунтується на припущенні, що посівні площі під культурою в наступному сезоні будуть приблизно відповідати значенням 2015/16 МР, тобто 5,1-5,2 млн га. Варто відзначити, що посівні площі під соняшником в Україні залишалися досить стабільними протягом останніх п'яти років і коливалися в межах 5,0-5,3 млн га. Однак під урожай 2016 року було засіяно 6,3 млн га, що і стало ключовим фактором, який забезпечив рекордний урожай, який досяг, за різними оцінками, 14,0-14,1 млн т.

«Такі великі площі були засіяні соняшником багато в чому тому, що восени 2015 року багато українські аграрії віддали перевагу скоротити посіви озимої пшениці, як з метою підтримки внутрішніх цін, так і через несприятливі погодні умови», — уточнюється в повідомленні USDA.

Таким чином, стверджується, що посівна площа для цієї культури вже досягла свого оптимального рівня, обумовленого процесами сівозміни, і, ймовірно, буде залишатися стабільною, якщо виключити різкі коливання глобального або внутрішнього попиту на соняшник і продукти його переробки, як і інші суміжні фактори. 

Джерело: http://agravery.com/uk/posts/show/usda-prognozue-padinna-virobnictva-sonasniku-v-ukraini-na-20