(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Ціни на молоко першого та екстра гатунку знижуються

10 Лютий 2017
На цьому тижні закупівельні ціни на молоко за досить тривалий період показали зниження. Це стосується екстра та першого ґатунку. При цьому вищий ґатунок подорожчав на 6 копійок.

Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації виробників молока.

Експерти відмічають, що основним фактором, який тепер «включається в гру» є зростання пропозиції молока на ринку і чим далі, тим більший вплив на ціноутворення він буде мати. Наразі корови, як на промислових фермах, так і в господарствах населення, починають приводити приплід і збільшувати надої молока. Тенденція зростання виробництва буде тривати аж до середини літа.
Переробники вже зараз ведуть перемовини про поступове зниження ціни, але як довго воно триватиме поки невідомо, адже ніхто не може сказати точно скільки молока зможуть забезпечити господарства населення і, як буде складатися ситуація з виплатами дотацій для промислових ферм.
Крім того, за офіційними даними Митної статистики експорт молочної продукції за підсумками січня склав 6,5 тис. т., що на 21% менше, ніж у грудні 2016-го. Та й ціни експортних контрактів почали опускатися під тиском стабілізації цінової політики на світовому молочному ринку.
Ще одним фактом, який стримує ріст цін є укріплення української гривні по відношенню до американського долара. 
Середня ціна на молоко екстра класу станом на 7 лютого склала 9,40 грн/кг, що на 3 копійки нижче попереднього тижня. Найвищу ціну за таке молоко платили у Сумській області - 9,56 грн/кг, а найнижчу у Хмельницькій - 9,10 грн.
Середня ціна на молоко вищого ґатунку цього тижня склала 8,86 грн/кг. Це на 6 копійок вище ціни попереднього тижня. Найвищу ціну за нього платили у Харківській області - 9,44 грн, а найнижчу у Рівненській - 8,30 грн.
Ціну на молоко першого ґатунку цього тижня опустили на 2 коп. - до 8,60 грн. Найвищу середню ціну за нього платили на Київщині - 9,30 грн, а найнижчу - на Львівщині - 7,20 грн/кг.
 
Джерело: http://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/7159-tsiny-na-moloko-pershogo-ta-ekstra-gatunku-znyzhuiutsia.html