(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Механізми держпідтримки розробляються за участі європейських експертів

26 Січень 2017

У Мінагрополітики відбулася зустріч заступника Міністра Олени Ковальової з Ніколя Верлє, Головою аграрного напрямку Групи підтримки України в Європейській Комісії щодо опрацювання першочергових кроків для реалізації державної підтримки сільського господарства на 2017 та наступні роки. В обговоренні взяли участь представники Світового Банку,USAIDE та ключові експерти Офісу підтримки реформ Мінагрополітики.

«Ми чітко стоїмо на позиціях прозорості. Щоб забезпечити досягнення саме цих цілей, необхідно сформувати певний інструментарій. Особливо це важливо в умовах сформованої законодавчо прогнозованості обсягів державної підтримки сільського господарства на наступні 5 років – 1% від випуску сільгосппродукції», - зазначила Олена Ковальова.

Під час наради особливу увагу було приділено важливості формування реєстру отримувачів державної підтримки, який включатиме інформацію про напрями та обсяги для надання державної підтримки, з урахуванням усіх необхідних елементів захисту інформації.

У результаті зустрічі учасниками були визначені  подальші кроки у співпраці України та ЄС щодо питань державної підтримки сільського господарства та погоджена необхідність деталізації стратегічного вектору фінансування розвитку АПК.

Джерело: прес-служба Мінагрополітики http://minagro.gov.ua/uk/node/23092