(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Аграрії в 2016 р придбали техніки на 9 млрд грн

23 Січень 2017
Сільгоспвиробники України в 2016 р придбали близько 8,5 тис. одиниць техніки на суму майже 9 млрд грн.
 
Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства України в своєму виступі на конференції «Стійке зростання - фактори успіху і стратегічні варіанти для сільгоспмашинобудівної сектора України», яка проходила в рамках Глобального форуму з продовольства 2017 року в Берліні.
 
«Зараз Україна є перспективним майданчиком для сільськогосподарського машинобудування. Тому закликаю міжнародних виробників техніки та інвесторів розширювати і переносити своє виробництво в Україні », - зазначив Тарас Кутовий.
 
За його словами, в Україні є всі умови для сільськогосподарського машинобудування - зручні технічні території, підготовлені інженери і фахівці, стабільний попит на продукцію цього сегменту.
 
"Минулий рік показав, що ринок живий і йому не вистачає інвестиційного поштовху. Про це свідчать і номенклатура вітчизняної техніки і обладнання, яке становить більше 2,5 тис. найменувань", - підкреслив міністр.
 
Раніше повідомлялося, що в Бюджетному кодексі України встановлено, що в 2017-2021 р щорічний обсяг коштів, що спрямовуються на підтримку сільськогосподарських товаровиробників, становить не менше 1% випуску продукції в сільському господарстві. При цьому, 20% такої підтримки використовується сільськогосподарськими товаровиробниками на придбання технічних засобів.
 
Джерело: http://latifundist.com/novosti/34293-agrarii-v-2016-g-priobreli-tehniki-na-9-mlrd-grn--kutovoj