(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Промислове виробництво свинини зменшилося на 1,6%

18 Січень 2017
За результатами минулого року, реалізація свиней на забій сільськогосподарськими підприємствами «просіла» до рівня 540,2 тис. тонн живою вагою, що на 1,6% менше, порівняно з 2015 роком.

 

Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України» з посиланням на дані ДССУ.
 
Аналітики відмічають, що менш активно ніж торік реалізували свинопоголів’я на забій половина регіонів України, тоді як пожвавлена забійна активність відзначалася у Вінницькій, Волинській, Львівській та Чернігівській областях.
 
"Дещо підвищилися обсяги забою і на Полтавщині та Хмельниччині. Хоча Вінниччина досить помітно збільшила обсяги реалізації на забій (+17%), протягом аналізованого періоду промислові свиноферми отримали менший приріст живої маси тварин ніж реалізували на забій. Подібне перевищення обсягів забою над обсягами вирощеної свинини спостерігається ще у чотирьох областях - Житомирській, Сумській, Тернопільській та Харківській. Це вказує на деяке згортання промислового свинарства, що підтверджує скорочення чисельності поголів’я у сільськогосподарських підприємствах згаданих регіонів", - йдеться у повідомленні.
 
Загалом по країні, обсяги забою складають 93,8% з отриманого за 2016 рік приросту живою маси свиней у промисловому секторі проти 94% позаторік. Зменшення цього показника є позитивною ознакою розвитку галузі.
Джерело: http://www.agro-business.com.ua/agrobusiness/events/6980-promyslove-vyrobnytstvo-svynyny-zmenshylosia-na-16.html