(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Аграрний сектор забезпечив 40% приросту капітальних інвестицій.

03 Січень 2017

У загальному обсязі приросту капітальних інвестицій в Україні за січень-вересень 2016 року частка аграрного сектора становить 39,6%.

Про це розповів завідувач відділу інвестицій Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Микола Кисіль, повідомляється на офіційний сайт наукового центру.

За його словами, загальний обсяг капітальних інвестицій, освоєних в агропродовольчому секторі економіки за січень-вересень 2016 р склав 41,5 млрд грн. Цей показник на 14,8 млрд грн або 55,4% перевищив результат за відповідний період минулого року.

Відзначається, що понад дві третини приросту капітальних інвестицій в агропродовольчому секторі припадає на сільське господарство - 11,4 млрд грн.

За розрахунками вчених, частка сільського господарства в структурі капітальних інвестицій в економіку України за 9 місяців поточного року склала 14,3%.

«Значний приріст капітальних інвестицій в сільське господарство в січні-вересні цього року забезпечувався за рахунок власних і позикових коштів вітчизняних інвесторів, перш за все, великих агрохолдингів», - підсумував Микола Кисіль.

Джерело: http://agro-group.com.ua/news/agrarniy-sektor-zabezpechiv-40-prirostu-kapitalnih-investitsiy